Ostraha „pašeračky“ Terezy v Pákistánu polevila: Co se stalo?

Autor: shp - 
18. 12. 2018
05:35

Desítky po zuby ozbrojených policistů jako doprovod? Ani náhodou. Česká „pašeračka“ Tereza H. (22) přišla ve čtvrtek k pákistánskému soudu téměř sama. Společnost jí na cestě do jednací síně dělal jenom jeden ozbrojenec. A i ten se občas někde zapomněl. Co se stalo?

Video Tereza H. přichází k soudu - Blesk

Dříve doprovázelo Terezu k soudu hned několik policistů a policistek. Teď tomu tak už není. Na nejnovějším videu Blesk.cz je vidět, jak od příjezdu z věznice putuje uličkami až k soudní síni prakticky sama. Kromě novináře, který ji zpovídá a natáčí, jde za ní pouze jeden ozbrojený policista.

Právníci totiž dorazili na místo již dříve a část eskorty zůstala mimo záběr. Je ale vidět, že se v Pákistánu příliš nebojí, že by se jim „pašeračka“ pokusila utéct. Její případ je v zemi ostře sledován, a zatímco se doma v Česku spekulovalo, že se Tereza dříve živila jako luxusní prostitutka, v muslimské zemi ji mají za modelku.

I když se soud s Terezou táhne, šla k němu i tentokrát s dobrou náladou. „Nechal jste si ostříhat vlasy, že?,“ zeptala se Češka novináře. „Ano, mám nový účes,“ odvětil jí. Když se však dotázal: „Chybí vám vaše rodina?,“ úsměv jí zmizel z tváře. „Ano. Už je to rok,“ povzdechla si. A to je pravda. Je tomu téměř již jeden rok, co byla v pákistánském Láhauru zadržena.

Důvodem bylo 9 kilogramů heroinu, které měla ukryté v zavazadle. V současnosti se snad soud blíží ke svému konci. Svědci byli vyslechnuti a naposledy měl soudce položit Tereze pár doplňujících otázek. V Pákistánu jí hrozí i doživotí. Trest smrti v zemi existuje, ale zpravidla se neudílí cizincům.

Voda ( 20. prosince 2018 06:59 )

Jen si ji tam nechte,je k ničemu.

prazanda1 ( 18. prosince 2018 23:55 )

To se možná nco podlomí tobě. Tereza bude osvobozena,)

brano34 ( 18. prosince 2018 16:47 )

Za dva dny se jí z rozsudku podlomí kolena a pak bude mít dost času na přemýšlení, co bude dělat až bude v budoucnu na svobodě.

kazatel21 ( 18. prosince 2018 11:54 )

Co se stalo?Terezka umí pořádně vyprázdnit pytlíky!!!Ta musela hltat! Proč by utíkala když je vysmátá,spokojená,klientů je každý den ažaž!

muscula ( 18. prosince 2018 11:01 )

já bych jí pustil a zastřelil na útěku

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud