Pomáháme potřebným

Grantový program Nadačního fondu Tesco „Vy rozhodujete, my pomáháme“ podporuje již od roku 2016 veřejně prospěšné projekty neziskových a příspěvkových organizací po celé republice. Cílem programu je zlepšovat kvalitu života a udržitelný rozvoj skrze aktivity lokálních komunit v blízkosti prodejen Tesco.

Sousedství s přívětivějším prostředím pro rodiny, canisterapie, moderní interaktivní vybavení škol a školek, vzdělávací kurzy pro ohrožené skupiny, workshopy a terapie pro občany se speciálním potřebami. To je jen zlomek výjimečných projektů, které grantový program doposud podpořil.

Fotogalerie
3 fotografie

Vše mají v rukou zákazníci

Za 6 kol programu bylo darováno více než 23 milionů korun na realizaci 1080 dobročinných projektů z celkových 3441 přihlášených organizací. Do hlasování se zapojilo neuvěřitelných 20,7 milionů zákazníků, kteří rozhodli o podpoře jejich oblíbených projektů. V každém kole se v 90 regionech po celé ČR uchází o přízeň zákazníků vždy 3 projekty. Každý vítězný projekt získá prostřednictvím Nadačního fondu Tesco finanční příspěvek ve výši 30 000 korun, projekt na druhém místě 16 000 korun a projekt na třetím místě 10 000 korun.

Pokračujeme dál

Úspěšný program pokračuje i nadále, aktuální výsledky naleznete na stránkách https://itesco.cz/pomahame/ kde se i dozvíte, kdy a jak můžete přihlásit další projekty do již 7. kola, které bude startovat na podzim tohoto roku. Nepropásněte proto unikátní příležitost jak zlepšit vaše okolí nebo prostřednictvím hlasovacích žetonů podpořit projekty, které chcete, aby byly realizovány.