Takovéto nečekané výdaje jsou noční můrou každé domácnosti. Ne vždy můžeme zrovna sáhnout do naspořených úspor a problém vyřešit. Připravené peníze na tyto události má totiž jen velmi málo z nás. Nabízí se možnost potřebný obnos si vypůjčit. Pokud se nechcete s žádostí o peníze obrátit na rodinu, přátele či známé, je tu samozřejmě také cesta nejrůznějších rychlých půjček, které vám mohou v takovém okamžiku pomoci problém vyřešit. Daleko jednodušším a méně zavazujícím řešením je koupě zboží na splátky přímo v obchodě.  Pokud k tomu ještě nabízí firma půjčku bez navýšení, máte vyhráno.

Autor: T.S. BOHEMIA/AEG

Nakupujte z pohodlí domova

Jednou z firem, která nabízí prodej velké i malé bílé techniky na splátky bez navýšení je eshop tsbohemia.cz. Z velkého množství nabízeného zboží si přes internet snadno vyberete to nejlepší pro potřeby vaší domácnosti. Velkou výhodou také je, že si můžete snadno pořídit na splátky i menší kuchyňské pomocníky, jako jsou roboti, mixéry nebo elektrické grily.  Zvolíte si pro vás nejkomfortnější dobu splácení a za pár dní je vaše vysněná pračka nebo kávovar u vás doma. Pěkně v klidu a bez žádného stresu.

Nový sporák již za 210 Kč?

Ano, pokud i vy toužíte po novém sporáku, nemusíte čekat na vánoce nebo na výhru v loterii. Již od 210 Kč měsíčně můžete mít váš vytoužený sporák během chvíle doma. Nebo co říkáte na luxusní kávovar za stokorunu měsíčně? To zní jako pohádka. Pozor! Tato akce platí pouze do konce června.

Více informací o půjčce na splátky bez navýšení a kompletní nabídku zboží eshopu tsbohemia.cz naleznete zde.