O2 snižuje ceny Internetu na doma a garantuje cenu napořád

Internet na doma od O2 na technologii ADSL/VDSL je absolutně nejpoužívanější internet v ČR, pokud jde o počet zákazníků připojených k jednomu operátorovi. Podle posledních průzkumů jej využívá každá třetí rodina v Česku, aktuálně jde o přibližně 912 tisíc přípojek.

O2 v pátek výrazně vylepšilo svoji nabídku: všechny tarify Internetu na doma nově garantují stálou cenu po celou dobu využívání služby. Zatímco dříve platila akční zvýhodněná cena pouze prvních 12 měsíců, a od 13. měsíce se cena internetu zvedla na standardní cenu, nyní operátor garantuje akční cenu všem novým zákazníkům po celou dobu využívání služby (i po uplynutí prvního roku).

Aby toho nebylo málo, O2 navíc snížilo cenu svého základního tarifu. Internet Start+ s rychlostí stahování dat až 2 Mb/s tak nově stojí jen 353 Kč, namísto dřívějších 404 Kč. Noví zákazníci si tak mohou pořídit Internet na doma o 51 Kč levněji než dříve.

 

Internet Start+ až 2 Mb/s  353 Kč/měs. napořád 
Internet Optimal+ až 20 Mb/s 505 Kč/měs. napořád 
Internet Aktiv+ až 40 Mb/s  606 Kč/měs. napořád 

Internet na doma od O2 je vysoce spolehlivý a stabilní připojení k internetu, které nepodléhá povětrnostním vlivům a je zcela bez omezení množství přenesených dat.

O2 TV: 14 nových TV kanálů včetně dvou v HD rozlišení

Skvělou možností, jak vylepšit svůj internet na doma, je pořízení společně s digitální televizí O2 TV. Například Internet Optimal+ až 16 Mb/s spolu s více než 40 TV kanály a jedním balíkem TV kanálů podle vlastního výběru teď pořídíte dohromady jen za 656 Kč měsíčně, opět s garancí stálé ceny napořád.

Internet Optimal+

a O2 TV Flexi

až 20 Mb/s

a +40 TV programů 
656 Kč/měs. napořád 
Internet Aktiv+
a O2 TV Flexi
 
 

až 40 Mb/s

a +40 TV programů
 757 Kč/měs. napořád

O2 od pátku rozšiřuje programovou nabídku O2 TV o 14 nových programů včetně dvou v HD rozlišení. Těšit se tak můžete na zajímavosti ze světa celebrit, nové populárně naučné pořady, evropskou filmovou produkci, výuku angličtiny či mezinárodní a finanční zpravodajství. Stávajícím zákazníkům O2 TV budou programy přidány automaticky bez navýšení ceny.