Místo, které pro něj kdysi zvolili, je nádherné i nyní. Mírný svah nad přehradou na Šťávnickém potoku, kolem les, tráva, klid a pohoda. Jenom těch sinic kdyby nebylo.

Kemp by si právem zasloužil přezdívku "lázeňský", skýtá dost místa pro 32 chatek a asi osmdesát stanů. Majitel Luboš Novosad (39) říká, že se tu v pohodě můžou najednou rekreovat na čtyři stovky lidí. "A každý bude mít svoje soukromí, nikdo nebude muset šlapat po sousedovi." Kdysi dávno areál patřil Československým státním drahám. Ještě koncem 80. let tady byly jen karavany a pro ty váženější hosty tři železniční vozy, předělané na obytné maringotky.

Formulář pro inspektora, Luhačovice
Formulář pro inspektora, Luhačovice
Autor: František Prachař

"To pamatuju, však sem se ženou jezdíme už od roku 1981. Teď to nemá chybu." S panem Pavlem Kadlčíkem ze Zlína hovořil inspektor Blesku na břehu brčálově zelené přehrady. Jemu, ani rybám, které tu chytá, sinice nevadí. "Mám pár kaprů, ale žena tu vloni chytila sumce 167 centimetrů dlouhého, vážil 27 kilo." Někteří lidé z kempu chodí do bazénu nedalekého hotelu Niva a desetiminutovou procházku spojí s návštěvou sportovního areálu Golf, kde je i půjčovna kol, koloběžek. V kempu je k půjčení badminton, líný tenis, stolní tenis a různé míče. Je kde se vyřádit. Jenom to koupání kdyby bylo na dosah ruky...


Okolní kempy najdete na www.dokempu.cz, kde je k dispozici online mapa kempů ČR a SR.

Vše o kempu Luhačovice včetně názorů návštěvníků se dozvíte zde.


Máte svůj oblíbený kemp? Na stránkách katalogu Dokempu.cz můžete tento kemp podpořit v anketě o nejoblíbenější kemp roku 2008.

Podrobnosti o anketě naleznete zde.