Ať už se chystáte na výšlap do zasněžených kopců nebo na túru na běžkách, budete potřebovat přece jen jinou výbavu, než v létě. Vše důležité najdete za velmi výhodné ceny v e-shopu Sportnanetu.cz.

Co by vám nemělo na túře chybět

Právě na stránkách Sportnanetu.cz najdete vše potřebné. Vybrat si můžete z širokého sortimentu batohů, spacáků, trekingové hole, návleky na nohy, ale také nejrůznější vychytávky, které vám můžou túru zpříjemnit. Nabízíme alespoň několik tipů toho, co by ve vaší výbavě nemělo chybět:

Outdoorový batoh KING CAMP Tundra 70: Díky novému zádovému systému nezklame ani při dlouhých túrách na celý týden. Má zádový systém K1 s hliníkovými výztuhami, polstrované výškově nastavitelné ramenní popruhy, polstrovaný odnímatelný bederní pás, zipem oddělitelnou spodní komoru batohu, 2 boční kapsy, pláštěnka na batoh, poutka na cepíny a je kompatibilní s vodním rezervoárem

Sportovní Hodinky s kamerou 4GB: jsou skvělým doplňkem pro každého sportovce, neboť jsou ihned připraveny zachytit jakoukoliv akciSportovní Hodinky s kamerou poslouží jako kamera, diktafon, fotoaparát, flash disk.

Fotogalerie
4 fotografie