Skutečností, že by se čtyřicetiletý herec stal rád otcem, se nikdy nijak netajil. Po třech letech randění s krásnou brunetkou se proto rozhodl převést svůj sen do reality. Krásnou novinku potvrdil Henry Cavill, představitel jak Supermana, tak i Zaklínače, na pondělní premiéře válečného dramatu The Ministry of Ungentlemanly Warfare, v němž ztvárňuje hlavní roli elitního vojáka „lovícího“ nacisty.

O tom, že jsou Henry a manažerka Natalie Viscusová v radostném očekávání, se spekuluje sotva pár dní - všichni fanoušci i novináři zavětřili, když byl zamilovaný pár o víkendu spatřen v New Yorku. Natalie si totiž oblékla velice upnuté černé šaty, pod nimiž se jí zcela zřetelně rýsovalo bříško, ve kterém roste nový život. Herec však tuhle novinku potvrdil až v pondělí na filmové premiéře.

Video
Video se připravuje ...

Seroš X: Zaklínač Reflex.cz

„Já i má Natalie jsme opravdu velmi nadšení,“ prozradil Cavill pro Access Hollywood. Reportéři se ho ptali, zda jeho rozhodnutí mít dítě nepřišlo poté, co se účastnil natáčení s hereckým kolegou Henrym Goldingem (37). Ten je totiž mladší než Cavill - a přitom je otcem hned dvojnásobným. „Myslím, že mě k tomu neinspiroval. Zato moji rodiče ano,“ vtipkoval šťastný Cavill.

S partnerkou se znal mnoho let, než mezi nimi během koronavirové pandemie přeskočila ona pověstná jiskra. Vztah pak oficiálně oznámili na sociální síti v roce 2021, na červeném koberci debutovali bok po boku až v roce 2022, a to na premiéře snímku Enola Holmes 2. Tam se Cavill převtělil do Sherlocka Holmese. Nyní však přidá ke svým rolím roli nejdůležitější - tu rodičovskou.

Fotogalerie
57 fotografií