Taxikář zmlátil obuškem spolujezdce z fabie: Auto ho prý zdržovalo!

Taxikář z Plzně zmlátil spolujezdce ženy, která ho prý zdržovala v jízdě. Ten na něj ukázal prostředníček. Za to skončil v nemocnici. Řidiči taxíku teď hrozí tři roky vězení. (ilustrační foto)
Autor: tp - 
7. 7. 2014
17:55

Agresivní taxikář zbil teleskopickým obuškem spolujezdce z fabie, která ho údajně zdržovala. Muž ve škodovce na taxikáře ukázal zdvižený prostředníček v okamžiku, kdy ho předjížděl. To ho rozzuřilo natolik, že donutil auto zastavit a muže zmlátil teleskopickým obuškem. Udeřil do hlavy a do zad. Hrozí mu za to až tři roky do vězení!

Nervózní taxikář z Plzně se snažil předjet fabii, kterou řídila 42letá žena. Zdálo se mu, že ho zdržuje, Začal na ni troubit a najíždět. Když se mu konečně povedlo najít místo a předjel řidičku, její spolujezdec na něj ukázal prostředníček. Řidič taxíku však v tu chvíli vybuchl.

Místo, aby pokračoval v jízdě a nevšímal si provokace, najel před auto, donutil ženu zastavit a s mužem po jejím boku si chtěl vyřídit účty. „Po krátké slovní roztržce taxikář vytáhl kovový teleskopický obušek a muže uhodil do hlavy a zad. Poté se vrátil ke svému autu, nasedl a odjel,“ uvedla policejní mluvčí Hana Štefflová. Za jeho šílené řešení situace mu nyní hrozí až tři roky vězení.

 

Doporučujeme
bizon_pepa ( 7. července 2014 22:56 )

To pan spolujezdec asi čuměl.

jastana ( 7. července 2014 19:59 )

Bylo mi jasné že to s tvojí chabou inteligencí nepochopíš. A nezklamal jsi.

honza54 ( 7. července 2014 19:53 )

může to zkusit v Praze a poslední rito bude do Uhřiněvsi

klonklon ( 7. července 2014 19:33 )

jastana,co se týče té šprcky,tobě ji zase naopak někdo v té prd.eli zapomněl,nejspíš nějakel Dezider Lakatoš,když jsi šlapala v Dubí vid?

klonklon ( 7. července 2014 19:31 )

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa