Dvojice přijela z Moravy do Prahy na firemní akci, která se konala v úterý vpodvečer. Po ní se rozhodli, že si návštěvu zpestří trochou romantiky. „Chtěli si ještě společně zajít na večeři,“ prozradil zdroj Blesku.

Osudné rozhodnutí

Dvojice nejela tramvají, aby si užila večerní Prahu, vydala se přes Mánesův most pěšky. Právě to se páru stalo v úterý před sedmou hodinou večer osudné. Když přecházeli po mostě mezi Starým městem a Malou Stranou, stali se obětmi dopravní nehody.

Řidič (67) Vokswagenu Polo, který zcela ztratil kontrolu nad řízením svého auta, vjel na chodník a muže i ženu smetl přes zábradlí do Vltavy.

Neměli šanci

Všechno se seběhlo rychle. Dvojice nestačila vůbec zareagovat. Ženu se záchranářům podařilo po půl hodině najít o několik stovek metrů dál po proudu řeky. Napoprvé se jim podařilo ji probrat k životu, v nemocnici ale brzy ráno po opakovaném pokusu o oživení zemřela. Po jejím partnerovi policie v průběhu středy stále pátrala. Není prakticky žádná šance, že by mohl být ještě naživu. Po muži doma zůstala osmnáctiletá dcera, po ženě sedmnáctiletý syn.


Znáte dvojici, která tragicky zemřela? Ozvěte se nám na telefonní číslo 724014586 nebo na mail tip@blesk.cz

pouták

Fotogalerie
8 fotografií