Žralok chytil ženu za ruku a stáhl do vody! Útok zachytily kamery

Autor: rc - 
2. 7. 2018
12:52

Melissa Brunning (34) z Austrálie krmila na jachtě žraloka, ktery plaval blízko lodi. Takový žralok však není domácí mazlíček, a když se žena k němu nakláněla, neměl chuť na nabízenou potravu, ale na ni. V mžiku ji chytil za prst a vtáhl do vody! Hororový moment zachytila kamera.

Melissa Brunning pocházející z Perthu z Austrálie se vypravila s přáteli na jachtu na širé moře. Loď  se plavila v pohádkovém Dugong Bay a všichni si užívali krásný den, tedy až do chvíle, kdy k lodi připlaval  žralok. Melissa společně s přáteli vysunula můstek v zadní části lodi a rozhodla se, že hladového predátora nakrmí.

Ve chvíli, kdy mu házela potravu, ji žralok chytl za prst a stáhl ji do vody. „Stalo se to tak rychle. Všechno, co jsem byla schopná zaregistrovat, byl fakt, že můj prst je pryč,“ řekla pro 7 News Melissa. „Probrala jsem se a pomyslela si: Ztratila jsem svůj prst. Nemohla jsem se dokonce ani na prst podívat, protože jsem myslela, že když se na něj kouknu a uvidím, že je pryč, pravděpodobně dostanu šok,“ dodala. Melissa však měla velké štěstí, sice byl její prst vážně poškozen, ale zůstal stále na její ruce.  „Není to vůbec chyba žraloka, ale mohlo to být daleko horší. Nejsem oběť žraloka. Mám plný respekt ke žralokům, myslím, že jsou úžasní,“ řekla žena.

Melissu napadl žralok vouskatý, který podle National Geographic není pro lidi nebezpečný, ovšem dorůstá obrovských rozměrů a má obrovské čelisti s tisícovkou drobných zubů.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
ladik2015 ( 3. července 2018 07:51 )

To je podobná pitomost jako ten co si šel udělat selife s medvědem

safinka59 ( 2. července 2018 20:22 )

Titulek je pitomý, jak pisálkové z Blesku ! Při krmení žraloka jí ukousl článek prstu a plaval pryč. Do vody uklouzla sama, když se lekla...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa