Cumminsová a její snoubenec se týdem předem rozhodli z neupřesněného důvodu odvolat svatbu naplánovanou na sobotu. Hostinu pro 170 hostí však již nešlo zrušit. A protože nechtěli, aby jídlo skončilo po popelnici, kontaktovala Sarah místní centrum pro bezdomovce.

„Byla to pro mě příležitost těmto lidem ukázat, že si zasluhují se takové akce zúčastnit stejně jako kdokoliv jiný,“ řekla Cumminsová.

Dva autobusy pak přepravily klienty centra a jejich rodiny na hostinu, kde se podávaly třeba kozí sýr, bruschetta, masové kuličky, kuřecí prsa s artyčoky a samozřejmě svatební dort.

Protože někteří z bezdomovců neměli slavnostní oblečení, v němž by se mohli akce zúčastnit, darovali jim místní podnikatelé obleky a šaty. „Sako jsem předtím neměl. Myslím, že v něm vypadám pěkně,“ liboval si Charlie Allen, který je na ulici už tři měsíce.

Cumminsová dodala, že většinu nákladů na svatbu zaplatil její bývalý snoubenec. Když ho kontaktovala s nápadem na darování večeře, souhlasil s ním a označil ho za nesobecký způsob, jak danou situaci vyřešit.

V neděli pak Sarah odletěla na původně plánovanou svatební cestu do Dominikánské republiky, společnost jí ale místo novomanžela dělá maminka.

Fotogalerie
18 fotografií