Náměstek Stropnického se opilý porval s policistou, prý kvůli milence. Skončili v nemocnici

Náměstek Stopnického se opil a porval s vojenským policistou. Skončili v nemocnici
Autor: jer - 
24. 11. 2017
16:38

Dvojice opilců v Krkonoších po rvačce skončila v nemocnici. Na tom by nebylo nic neobvyklého. Jedním z nich ale byl náměstek ministra obrany Pavel Beran. Druhý podnapilý „bojovník“ byl navíc příslušník vojenské policie. Informoval server Aktuálně.cz.

Ke rvačce údajně došlo v úterý v resortním hotelu ve Špindlerově Mlýně. Náměstek Beran se účastnil výjezdního zasedání ekonomické sekce ministerstva. Po ukončení jednání se začalo pít, následně se strhla rvačka.

Muže od sebe odtrhla až policejní hlídka přivolaná svědky. Z bitky si náměstek odnesl přeražený nos, příslušník Vojenské policie inkasoval otřes mozku a další zranění. Zatím není jasné, kdo zaútočil první. Náměstek Beran tvrdí, že dostal první ránu, někteří svědci ale uvedli opak.

„Po zjištění totožnosti obou účastníků jsme to dle věcné příslušnosti předali Vojenské policii,“ uvedl mluvčí královéhradecké policie Jan Čížkovský. „Jestli vám někdo tvrdí, že jsem někoho napadl, tak to není pravda,“ uvedl k případu Beran. Dodal, že prý jen vyšel před restauraci a nečekaně dostal ránu do obličeje.

Podle zdrojů z ministerstva obrany citovaných Aktuálně.cz, rvačka mohla začít kvůli jedné z Beranových podřízených, se kterou měl náměstek prý milostný poměr. Sám Beran tvrdí, že důvod napadení nezná stejně, jako vojáka, se kterým se porval.

Doporučujeme
deratizater ( 25. listopadu 2017 02:54 )

až se to doví paní Beranová tak ze svého manžela udělá skopce

hanka666 ( 24. listopadu 2017 21:59 )

Tam se jenom chlastá. Minule pili jako duhy v Litvě. Na co potřebují přesné pušky, když mají opici jako z praku.

noacojezase ( 24. listopadu 2017 21:41 )

Tento článek se asi paní Beranové moc dobře nečte. Lehce se může stát, že Beran po návratu domů skončí zase v nemocnici, dobře mířená rána válečkem dokáže věci neskutečné.

odol ( 24. listopadu 2017 21:21 )

karel ( 24. listopadu 2017 20:54 )

Nevěřím, že by se na výjezdních akcích ekonomického odboru chlastalo, jak by to vyúčtovali? Pokud je ten náměstek ***ř, tak jsem si, že dokáže uhranout fanynky na ty úžasné kotlety dole pod pleší (možná si je nalepuje)

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa