Pondělí 4. prosince 2023
Svátek slaví Barbora, zítra Jitka
Oblačno -4°C

Julia myslela, že je Maddie McCannová: Výsledky DNA testu ji zdrtily! Psycholožka odhalila kruté trauma

Autor: yks - 
9. dubna 2023
21:29

Myslela si, že by mohla být unesenou britskou dívkou, teď jí ale testy DNA vzaly veškeré naděje. Polku Julii Wandeltovou (21) zasáhla zpráva velmi drtivě. Psycholožka a soukromá detektivka Fia Johanssonová, která se v jejím případě angažovala,  vysvětlila, že dívčiny psychické potíže mají krutou příčinu.

Polka Julia Wandeltová se vrátila do vlasti poté, co testy DNA jednoznačně vyloučily, že by mohla být pohřešovanou Maddie McCannovou, která zmizela v roce 2007 na rodinné dovolené v Portugalsku. Doma se Julie podle The Sun ujal její otec.

Johanssonová, která letěla do Polska, aby Juliin případ vyšetřila, řekla, že za Juliinými psychickými problémy stojí její pohnutá minulost. „Julia měla složité dětství, víme, že byla sexuálně zneužívána, o tom hovořila velmi otevřeně a mé vyšetřování odhalilo právní záznamy potvrzující, že je to pravda,“ uvedla psycholožka s tím, že to velmi zkomplikovalo Juliin vztah s matkou.

Zmínila se také o tom, jak Julia reagovala na oznámení, že podle testů DNA nemůže být unesenou Maddie. „Zpočátku nechtěla věřit výsledkům DNA, říkala, ,co když někdo výsledky změnil?‘ Ale já jsem jí řekla, ,hned toho nech,‘“ řekla Johanssonová.

„Řekla jsem jí, že musí skončit s tou fixací, že je Madeleine McCannová, přijmout výsledky DNA testu a začít se snažit žít dál,“ dodala.

clarabella ( 10. dubna 2023 11:38 )

Opravdu chcete srovnávat tady tu zoufalou holku a britskou monarchii. Vůbec bych se nedivila, kdyby Charles a Camilla měli dítě, které někam odstrčili, ale ta holka je chudák jen zoufalá nebo to dělá záměrně pro publicitu. Skutečná Maddie je nejspíš už dávno po smrti. To už se asi nikdy nedozvíme pokud nenajdou ostatky. Je s podivem jakou publicitu ten případ získal, když ztracených dětí jsou po světě tisíce.

N Nxn ( 10. dubna 2023 05:31 )

Rodice jsou podezreli, takzebz adne odmitani DNA. Udelat, a hledaji.

1pravda1 ( 10. dubna 2023 00:27 )

nedělali jí test dna ani s jejími rodiči - ti to odmítli, ani s rodinou unesené dívky... jen jí dělali testy jestli je polka nebo britka... ale klidně mohla být půl rodiny unesené z polska - mít polské předky.... tento případ je podivný stejně tak jako odmítli camilla a charles testy dna, o které je žádal jejich syn - kterému matka řekla, že ho adoptovali jako služebnictvo a odstěhovali se pryč, aby 17 letý charles nebyl na ostudu že zplodil dítě s o trochu starší camillou... - královská rodina to je podvod na podvod, vždyť i na čt se rozebíraly letité nevěry Filipa ke královně...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud