Úterý 5. prosince 2023
Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš
Oblačno -4°C

Polka Julia věřila, že je ztracená Maddie: Co prokázaly testy DNA?

Autor: rc - 
5. dubna 2023
11:02

Celosvětovou pozornost upoutala Julia Wendellová. Jednadvacetiletá rodačka z Polska na sociální síti TikTok uvedla, že věří, že je ztracená Madeleine McCannová. Dokonce si nechala udělat i testy DNA s vírou, že prokážou, že její původ sahá do Spojeného království. Ovšem nakonec se ukázalo, že není dcerou Kate a Gerryho McCannových.

Koncem března se dokonce Julia Wendellová objevila v populárním americkém pořadu Dr. Phila. V talk show uvedla, že věří, že je ztracená Madeleine McCannová. Podezření, že je pohřešovanou holčičkou, která zmizela beze stopy 3. května 2003 v portugalském letovisku Praia da Luz, začala mít prý v minulém roce.

Vzpomínky na moře

Vyptávala se rodičů na své dětství a ti se vyhýbali odpovědím. Nemá fotografie ze svého raného života a navíc poukázala na jistou podobu mezi ní a ztracenou britskou holčičkou. Ze svého dětství si dokonce vzpomíná na pobyt u moře. „Voda, jako moře nebo oceán, a byly tam želvy a děti… a já si vzpomněla na světlé budovy, jako jsou bílé nebo velmi světlé barvy,“ popsala vzpomínku ve výše zmíněném pořadu.

Výsledky testů DNA

Kvůli tvrzení, že je Maddie McCannová, dostávala výhrůžné zprávy, a tak odjela do Spojených států, kde se jí ujala soukromá vyšetřovatelka a senzibilka Fia Johanssonová. Julia si dokonce nechala udělat testy DNA, aby potvrdila, že její původ sahá do Spojeného království. Nicméně kýžených výsledků testů se nedočkala. Testy DNA prokázaly, že není Maddie. „Je ze 100 % z Polska,“ uvedla Johanssonová pro britský deník Daily Mail s tím, že z několika mála procent její původ sahá do Litvy a Ruska. „Opravdu věřila tomu, co říkala,“ dodala vyšetřovatelka o své svěřenkyni, která se prý rozhodla, že se vrátí do rodné země.

Zdrcená rodina

Kvůli tvrzení Julie se její rodiče stali středem pozornosti celého světa, a tak se rozhodli vydat prohlášení, v němž uvedli, že Julie je jejich dcera. „Máme vzpomínky, máme fotografie. Julia má také fotky,“ uvedli rodiče. „Julia chtěla být zpěvačkou, modelkou. Vždycky chtěla být populární. To, co se teď děje, je, že má milion fanoušků. Jsme z této současné situace zdrcení,“ dodali.

AliAlice ( 5. dubna 2023 12:48 )

fido2...přesně,je to úplně jiný typ !!

fido2 ( 5. dubna 2023 11:09 )

Nemuseli dělat testy, už na pohled je vidět, že není jejich dcera.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud