Pátek 29. září 2023
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Polojasno 24°C

Anastasiu našli svázanou a udušenou v kontejneru: Její vraždu si objednala vlastní dcera (14)!

Autor: pma, inf - 
6. dubna 2023
21:12

Ruská policie zatkla teprve čtrnáctiletou dívku pro podezření z objednání vraždy vlastní matky. Podle kriminalistů měla teenagerka zaplatit vrahům v přepočtu necelých 100 tisíc korun. Tělo realitní makléřky Anastasie Milosské (†38) bylo nalezeno svázané a uložené v igelitu v kontejneru ve městě Balašicha nedaleko Moskvy.

Děsivý nález překvapil domovníka jedné z budov ve městě Balašicha nedaleko Moskvy. V kontejneru objevil svázané ženské tělo, které bylo zamotané v matraci. Později vyšlo najevo, že mrtvou je osmatřicetiletá realitní makléřka Anastasia Milosská.

Ženino tělo jevilo značné známky násilí. „Byla zbita a uškrcena. Celý obličej měla červený a oteklý,“ vyjádřil se k děsivému nálezu jeden ze svědků.

Těla se zbavili až po dvou dnech

Policie zadržela dceru zavražděné ženy společně s jejím o rok starším přítelem. Teenagerka s partnerem si podle kriminalistů objednali další dva náctileté chlapce, aby za v přepočtu necelých sto tisíc korun Anastasii Milosskou zavraždili.

Pachatele hrůzného činu do bytu pustila dcera. Nájemní vrazi pak v tichosti čekali, až se Anastasia vrátí z práce. Poté, co ženu zabili, odešli z bytu, kde dcera zavražděné společně s přítelem pobývala. Až po dvou dnech se teenageři vrátili, vynesli tělo zabité Rusky ven z bytu a hodili ho do kontejneru nedaleko domu.

Ke své matce dívka chovala nenávist

Důvodem, proč si čtrnáctiletá dívka objednala vraždu vlastní matky, byl fakt, že se Anastasia snažila dceři rozmluvit vztah s o rok starším přítelem. Prý na dívku neměl dobrý vliv a Anastasia z něj neměla dobrý pocit. Babička dívky se nechala slyšet, že její vnučka byla pod silným vlivem chlapce, který byl z „obtížné rodiny“.

„Mnohokrát mluvila o nenávisti ke své matce, i když její matka byla dobrý člověk, který ji miloval,“ komentoval vraždu jeden ze známých čtrnáctileté Rusky.

Všichni čtyři nezletilí ve věku čtrnáct až sedmnáct let byli prozatím, než bude ukončeno vyšetřování, umístěni do detenčních ústavů. Maximální možný trest, který každému ze čtveřice hrozí, je deset let za mřížemi.

Video  Podcast: Jirka v 17 letech zmasakroval celou svou rodinu.  - Blesk TV
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud