Pátek 31. března 2023
Svátek slaví Kvido, zítra Hugo
Zataženo, déšť 13°C

Míša (10 měs.) vypadl na sídlišti z pátého patra! Soused promluvil o tom, co se stalo

Ilustrace
Ilustrace  (Autor: Hynek Zdeněk)
Autor: rix - 
12. listopadu 2021
09:32

Ve Vranově nad Topľou vypadlo z pátého patra desetiměsíční miminko. Chlapečkovi jménem Míša se jako zázrakem nic nestalo. Sousedé promluvili o tom, jak mohlo k nešťastné události dojít. Případ si mezitím přebrali policisté.

K těžko uvěřitelné události došlo minulý týden ve čtvrtek na sídlišti Okulka nedaleko centra města. Jak je možné, že miminko hrůzostrašný pád přežilo? To zatím neví nikdo. Ani to, jak k pádu vlastně došlo. „Podle toho, co jsem slyšel, tak to děťátko vytlačilo síťku na okně,“ uvedl jeden z vyděšených obyvatel. 

Jak uvedl Nový Čas, jde o obrovské štěstí v neštěstí. Pád mohl skončit tragicky a maminka dítěte už má dvě smutné událost v čerstvé paměti. Před nedávnem jí zemřela matka i otec. Ve Vranově nad Topľou bydlí s manželem a dítětem zatím jen krátce v podnájmu.

Miminko mělo velké štěstí, že místo, kam dopadlo, bylo travnaté. A nejen to, trávník byl v místě dopadu skloněný. Po vyšetření v nemocnici se nepřišlo na žádné závažné zranění. Případ si přebrala policie. „V dané věci probíhají procesní úkony. Vzhledem k citlivosti případu a požadavku rodiny není možné poskytovat žádné zjištěné skutečnosti,“ uvedla policejní mluvčí Jana Ligdayová. 

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání