Středa 25. listopad 2020
Svátek slaví Kateřina, zítra Artur
Oblačno 4°C

Babička Julie (†48) uhořela zaživa! Šokující výjev zahlédl zděšený svědek

Autor: shp - 
17. listopadu 2020
11:39

Oblíbená a milovaná Julie Ainsleyová (†48) zemřela neskutečně děsivou smrtí v lesnaté oblasti v manchesterském Mostonu. Svědek ji viděl, jak hoří. Žena fatálním popáleninám podlehla. Poblíž byl nalezen kanystr s benzinem.

Policie a hasiči našli její ohořelé tělo v sobotu poté, co se ozval svědek, který v lese viděl hořící postavu. Julie byla velmi populární a těšila se ze svých pěti vnoučat. Všichni se proto ptají, co se stalo a proč zemřela takto brutálním způsobem. Podle všeho trpěla bohužel psychickými problémy.

Milovala svou rodinu

Její dcera Jade Riley řekla Manchester Evening News: „Byla veselá a rozesmívala lidi. Očividně však bojovala se svými problémy, většinu času ale byla v pořádku. Měla pět vnoučat a jedno další na cestě. Milovala svou rodinu.“ Také podle expartnera Stevena Rileyho ji sužovaly duševní problémy.

„Byla skvělá, byla to úžasná máma a babička. Většinu svého života žila v Mostonu. Stále jsme spolu vycházeli a já ji miloval, byla to máma mého dítěte. Bojovala s psychickými problémy a zhoršovalo se to. Zápasila s nimi každý den,“ prohlásil někdejší muž Julie.

Policie našla ohořelou mrtvolu

„Policie byla přivolána kolem 18:15 večer hasiči k nahlášenému požáru v lesnaté oblasti poblíž Williamsovy silnice v Mostonu. Pohotovostní jednotky dojely na místo, kde bohužel našly tělo ženy. Místo bylo uzavřeno a probíhá vyšetřování, které má zjistit příčinu ohně,“ uvedl policejní mluvčí pro Daily Mail.

Dodal však, že se strážci zákona nedomnívají, že by v smrti Julie měl prsty někdo další. Poblíž místa jejího úmrtí se našel kanystr od benzinu. Vše tak nasvědčuje tomu, že se ztrápená žena rozhodla pro sebevraždu jedním z nejhorších možných způsobů...

Nebojte si říct o pomoc

Pokud máte psychické potíže či jakékoliv trápení, obraťte se na odborníky například na Lince důvěry 800 155 555 nebo v Centru krizové intervence 284 016 666. Služby jsou poskytovány nonstop.

yaaro ( 17. listopadu 2020 13:47 )

Děkuji Blesku za dávku tragédie. Ano roušku nosím už i doma volím ODS a sleduji jen Prima CNN. A bojím se Kovidu. To je váš mokrý sen že?? NA-RAT !!

Cenzorova_matka ( 17. listopadu 2020 13:17 )

Na svůj věk vypadala šukézně.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud