Pátek 4. prosinec 2020
Svátek slaví Barbora, zítra Jitka
Oblačno 4°C

Lukáš měl ubodat rodiče a jejich smrt maskovat požárem. Malá sestra prý rozlévala hořlavinu

Autor: shp - 
21. listopadu 2020
17:47

Za požárem ve slovenské obci Lednické Rovne je mnohem víc, než jenom pouhá nehoda. Ze smrti svého otce Miroslava a jeho partnerky Žanety totiž podle dosavadního vyšetřování stojí Lukáš K. Ten je měl ubodat a poté jejich dům podpálit, aby zamaskoval dvojitou vraždu. S rozléváním hořlaviny mu údajně pomáhala malá sestřička.

Video Lukáš je obviněn z vraždy otce a macechy. - Reprofoto TV JOJ

V domě žily kromě rodičů také dvě Miroslavovy dcery z předchozího manželství a jejich nevlastní bratr Michal. Strůjcem rafinovaného útoku se měl podle policie stát Lukáš, který již s rodinou nebydlí. Za jeho vražděním má stát pomsta.

Rodiče se totiž podle webu Noviny.sk nechovali k Lukášovým sestřičkám dobře a týrali je. On se proto rozhodl pro pomstu. Nejdřív je měl ubodat, a aby dvojnásobnou vraždu zamaskoval, rozdělal v domě oheň, který měl vypadat jako nehoda.

Sestřička jako komplicka?

Komplickou se mu údajně stala jedna z jeho sestřiček. Ta nejspíš vůbec nevěděla, co dělá, protože jde o malé dítě. Lukáš byl už obviněn z dvojnásobné vraždy a o jeho umístění do vazby rozhodne soud v nejbližší době.

Na plánování dvojnásobné vraždy v obci Lednické Rovne v okrese Púchov se mělo podílet i malé dítě. Vyšetřovatel Národní kriminální agentury už v tomto případě obvinil Lukáše K. z obzvlášť závažného zločinu vraždy,“ uvedli policisté na facebooku.

Místní by to do rodiny neřekli

Lukáš žil v poslední době v zahraničí a na Slovensko přijel na návštěvu. Portál TVnoviny.sk dodal, že místní považovali rodinu za pokojnou. Dosud s ní nebyly žádné problémy. Smrt rodičů považují za tragédii.

 

Alucard ( 22. listopadu 2020 11:08 )

Tak jestli jim nikdo nepomohl, tak si zařídil spravedlnost sám.

bassreflex ( 22. listopadu 2020 08:35 )

Čobolové

JsteKokoti ( 21. listopadu 2020 23:26 )

Prostě čobolstán.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud