Pondělí 30. listopad 2020
Svátek slaví Ondřej, zítra Iva
Oblačno 1°C

Ženu pohřbili zaživa do země. Čouhala jí jenom hlava, kterou ohlodala zvířata!

Autor: shp - 
19. listopadu 2020
18:06

Hororový nález učinila Ruska (36) při procházce ve hvozdu poblíž Petrohradu. V zemi totiž našla zakopanou mrtvolu ženy, které čouhala z hlíny jenom děsivě ohlodaná hlava. Tu znetvořila podle všeho lesní zvěř.

Mrtvola ženy byla objevena v chladném Rusku před týdnem. Motiv smrti ženy rozhodně nebyla krádež, protože v jejích kapsách a ponožkách byly nalezeny zlaté řetízky a přívěsky. Ve vykopané díře seděla vzpřímeně se zkříženýma rukama.

Zvěř jí ohlodala hlavu

Podle agentury Mash na Moyke byla žena, které bylo něco přes 40 let, naživu, když ji pohřbívali. Příčinu smrti určí až nařízená pitva. Jednou z teorií však je, že ji vrazi uškrtili, než ji nechali napospas lesní zvěři. Ta totiž na hlavě ženy hodovala.

Nález byl tedy o to děsivější, že její hlava byla znetvořená kousanci od zvířat. Dlouhé černé vlasy ženy však byly k nepřehlédnutí. Policisté se budou také snažit určit, zda šlo o vraždu, nebo měla smrt nebožačky rituální význam.

Tělo bylo zakopáno 500 metrů od dálnice

Žena byla pohřbena půl kilometru od dálnice, které spojuje přírodní rezervaci Junotolovo s předměstím Petrohradu. V tomto ruském městě žije přes pět milionů lidí, takže je možné, že zavražděná pochází odtamtud.

Alucard ( 20. listopadu 2020 12:11 )

Tak u nás by to ta mordparta co řešila "sebevraždu" holčiny (asi pět bodanců do srdce) uzavřela rychle. Paní se zakopala sama a pak se pro jistotu uškrtila.

bassreflex ( 19. listopadu 2020 19:43 )

Škoda těch fotek, chtěl bych je vidět.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud