Středa 25. listopad 2020
Svátek slaví Kateřina, zítra Artur
Oblačno 4°C

Žena vyřízla těhotné kamarádce (†22) dítě z těla: Policistům tvrdila, že porodila na silnici

Autor: shp - 
15. října 2020
21:12

Horor, který se neodehrál na televizní obrazovce, ale v reálném světě. Taylor Parkerová (27) z texaského New Bostonu je obviněna z dvojnásobné vraždy a únosu. Své těhotné kamarádce Reagan Hancockové (†22) podle všeho vyřízla miminko z těla a zabila ji tím. Bohužel ani děťátko nepřežilo. Když Parkerovou chytli policisté, tvrdila jim, že porodila ona.

Reagan byla nalezena mrtvá ve svém domovu. Parkerová, která také vystupovala pod jménem Taylor Mortonová, byla v pátek zadržena státními policisty v autě, když se snažila na kolech překročit hranice Texasu do Oklahomy, uvedl Mirror. Strážcům zákona tvrdila, že ona je matka dítěte, které nedýchá, a že porodila na kraji silnice.

Vyšetření odhalilo, že vražedkyně není matkou

Parkerová byla i s dítětem dopravena do oklahomské McCurtainovy nemocnice. Zdravotníkům se bohužel nepodařilo přivést miminko zpět k životu. Případ pak nabral na otáčkách, když lékaři při vyšetření zjistili, že žena nerodila a nemůže být matkou. Parkerová proto skončila ve vazbě a byla obžalována z děsivých činů.

„Oklahomští agenti a idabelští detektivové šli do nemocnice a zjistili, že Parkerová byla zastavena texaským státním policistou v DeKalbu v Texasu. Policistovi řekla, že zrovna porodila a že dítě nedýchalo. V tu chvíli byla i s dítětem transportována do McCurtainovy nemocnice, kde bylo dítě prohlášeno za mrtvé,“ uvedl oklahomský vyšetřovací úřad.

Prosba o modlitbu 

„Prosím o vaše modlitby pro naši rodinu bez přestání. Naše milovaná dcera Reagan Hancocková a její milovaná holčička Braxlynn byly včera zavražděny satanem z masa a kostí,“ požádala podle webu Daily Star matka zavražděné ženy. Reagan se loni provdala za manžela Homera, kterému porodila dnes tříletou dcerku. Ta bude muset vyrůstat bez maminky...

JsteKokoti ( 16. října 2020 18:52 )

Tak to asi byla nejlepší kamarádka. No v USA je možné všechno.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud