Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Záhadné zmizení studentky před 19 lety: Zabil ji údajný vrah Maddie?

Autor: rc - 
15. června 2020
09:49

Studentka zdravotní školy Louise Kertonová pochází z anglického Kentu. V roce 2001 navštívila západní Německo, domů se však už nevrátila. Dokonce se spekulovalo, že padla za oběť sériovému vrahovi Michelu Fourniretovi, kterému se přezdívalo zlý obr z Arden, ovšem to se nikdy nepotvrdilo. Otec tehdy čtyřiadvacetileté zdravotnice Phil Kerton, který devatenáct let po své dceři pátrá, se obává, že se mohla stát obětí Christiana B., jehož policie podezřívá, že unesl Maddie McCannovou!

V Německu v roce 2001 zmizela Britka Louise Kertonová, která odjela se svým přítelem do města Strassfeld ležícím v západním Německu, aby tam navštívila jeho rodinu. Koncem července měla v Aachenu nastoupit na vlak a jet do belgického přístavu Ostende, odkud se měla vrátit domů. Ovšem někde na cestě zmizela.

Po čtyřiadvacetileté studentce zdravotnické školy, která se měla stát sestřičkou, se rozmohlo pátrání, ovšem bez úspěchu. Spekulovalo se, že měla mít nehodu, nebo že dokonce měla být obětí francouzského sériového vraha Michela Fournireta, kterému se přezdívalo velký obr z Arden, který znásilňoval a zabíjel dívky mezi lety 1987 – 2001. Ovšem žádná z těchto verzí se nepotvrdila.

Rodiče Louise se nevzdali naděje, že se jejich dcera najde. Ovšem, co se tenkrát opravdu stalo, se už nikdy nedozví její máma Kath, která v roce 2010 zemřela na rakovinu. Nicméně otec Louise má teď naději, že se možná dočká odpovědí. „Četl jsem, že německá policie má zájem zjistit, kde byl Christian B. ve vztahu s nevyřešenými případy, takže doufám, že do toho zahrnou i Louise,“ uvedl Kerton pro britský deník Daily Mail s tím, že Christian B. usvědčený sexuální predátor, mohl Louise unést.

Muže policie vyšetřuje v souvislosti se zmizením britské holčičky Madeleine McCannové, která v roce 2007 zmizela na dovolené v Portugalsku, kde byla se svými rodiči. Zároveň policisté vyšetřují možnou spojitost mezi ním a zmizením dalších dětí, včetně Reného Hasse, který zmizel v roce 1996 taktéž v Portugalsku, a Ingy Gehrickeové, která se pohřešuje v Německu od roku 2015. Belgické úřady navíc zahájily prošetřování případu šestnáctileté Carol Titzeové, která beze stopy zmizela v roce 1996 a za jejímž zmizením mohl stát rovněž podezřelý.

„Chtěl bych vyzvat policii, aby se ujistila, že jeho místo pobytu a jeho činnosti v době zmizení Louise byly dobře vyšetřeny,“ uvedl Phil Kerton s tím, že na svou dceru stále myslí. „Stále nám chybí, i dnes. To nikdy nezmizí. Každého to zasáhlo nějak jinak. Jedna věc, na které se všichni shodneme, je, že chceme vědět, co se stalo,“ dodal Kerton.

brano34 ( 15. června 2020 16:54 )

Gerhard s Kate McCann hrají ve smrti Madeleine hlavní roli.
Madeleine je straší každou noc a nedá jim pokoje, dokud se nepřiznají...

dajka123 ( 15. června 2020 11:02 )

Autor článku musí být korunováný blb. Dělá jakoby na celém světě byl jen jediný vrah pedofil, nemluvě o tomto, že po 24 leté studentce asi těžko vyjel nějaký pedofil obzvláště když nebyla žádná krasavice. To nemluvím o tom, že za zmizením Meddie stojí její rodiče, kteří 13let hrají komedii.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud