Diana (†9) zmizela před čtyřmi lety: Její tělo našli až teď, z vraždy obvinili pedofila

Autor: rc - 
16. března 2020
14:46

Před čtyřmi lety záhadně zmizela Diana Alvarezová. Policie po ní marně pátrala, ovšem po devítileté dívce jakoby se slehla zem. O dva roky později byl z její vraždy obviněn Jorge Guerrero-Torres a to navzdory tomu, že se nenašlo dívčino tělo. Její ostatky strážci zákona našli až nyní a to zhruba 200 kilometrů od místa, kde byla viděna naposledy. 

Koncem května roku 2016 floridská policie vyhlásila pátrání po devítileté Dianě Alvarezové. Po dívce však jakoby se slehla zem. Policie se neměla při pátrání čeho chytit. Později však strážci zákona začali případ vyšetřovat jako únos a vraždu a to navzdory tomu, že se nenalezlo Dianino tělo. 

Obviněn z její vraždy byl Jorge Guerrero-Torres, u něhož policie našla fotografie zmizelé Diany. Torres se měl s Dianou setkat poté, co mu její máma Rita Hernandezová pronajala pokoj. Strážci zákona podle záznamů z telefonu zjistili, že se Torres v době zmizení pohyboval kolem místa, kde byla Diana viděna naposledy. Po zadržení prý svému spoluvězni vyprávěl o vraždě. 

Před dvěma lety byl podle informací britského deníku The Sun obviněn z její vraždy. Soud ho však nakonec poslal za mříže na čtyřicet let za držení dětské pornografie. Nyní mu však hrozí horší trest. Státní zástupkyně Amira Foxová uvedla, že požaduje pro Torrese trest smrti.

Po čtyřech letech pátrání bylo totiž nalezeno tělo devítileté Diany. Strážci zákona ho nalezli zhruba 200 kilometrů od místa zmizení. “Náš tým nikdy nezapomněl na slib, který jsme dali Dianině rodině, která se nikdy nevzdala pátrání po své holčičce. Zvíře, které tento hrozný zločin spáchalo je za mřížemi a my ho postavíme před soud za vraždu Diany Alvarezové,” uvedl šerif Carmine Marceno pro The Sun.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud