Sousedka popsala hlavního podezřelého z únosu Maddie: Je to sexuální deviant, žil v odporném domě

Autor: chal - 
5. června 2020
06:10

V případě zmizení Maddie McCannové by mohl díky novým zjištěním vyšetřovatelů nastat průlom. Policisté mají nového podezřelého, kterým je v současnosti zavřený 43letý německý deviant Christian B., který se pohyboval v okolí dovolenkového resortu Praia da Luz, odkud dívka v roce 2007 beze stopy zmizela. Britská média přinesla znepokojující svědectví lidí, kteří byli s dotyčným v Portugalsku v kontaktu.

V současnosti hlavní podezřelý v případu zmizení tříletého britského děvčátka Maddie McCannové podle svědků žil pouhé dva kilometry od místa, kde děvčátko s rodiči bydlelo.

Christian B. žil v domě na farmě, který mu pronajímal britský občan. Podle tehdejších sousedů byl neustále trochu podrážděný a žil v neuvěřitelném nepořádku, informovala televizní stanice Sky News.

V Portugalsku se živil prodejem aut a už tehdy měl na svědomí nechutný trestný čin, když v roce 2005 v resortu Praia da Luz znásilnil americkou turistku. Právě za tento zločin si usvědčený pedofil nyní odpykává svůj trest. V roce 2006, několik měsíců před zmizením Maddie, náhle beze slova zmizel. Oblast ale zřejmě neopustil a zabydlel se v karavanu.

Televizní stanice Sky News přinesla svědectví bývalé sousedky dotyčného Němce. „Přistěhoval se někdy v polovině devadesátých let. Pak se odstěhoval zpátky do Německa a nastěhoval sem jiného Němce, aby se mu o dům staral. Když se zase vrátil, toho člověka vyhodil na ulici,“ uvedla žena. „Byl pořád trochu naštvaný, v autě jezdil rychle. Jednoho dne v roce 2006 náhle zmizel,“ dodala.

Asi po půl roce pak majitel nemovitosti ženu požádal, aby mu pomohla uklidit dům, ve kterém předtím podezřelý Christian B. bydlel. Interiér ji šokoval. „Bylo to odporné, naprosto hnusné. Našli jsme tam pytel, ve kterém byly paruky a exotické oblečení,“ uvedla.

Ženu v souvislosti s případem už kontaktovali detektivové Scotland Yardu i portugalští vyšetřovatelé. Německý státní zástupce ve čtvrtek informoval, že 43letého Němce vyšetřují kvůli podezření z únosu Maddie. Vyjádřil také obavu, že je holčička mrtvá.

brano34 ( 5. června 2020 09:15 )

Portugalský vrchní vyšetřovatel Amaral jasně popsal důkazy, které potvrzují nedostatečné alibi rodičů nezvěstné Madeleine.
Amaral ví, že se Madeleine stala "nehoda"
Její smrt ani doktorští rodiče nedokázali odvrátit a její tělo tajně pohřbili. Babtistická církev jim mohla v ošemetné situaci pomoci?

zirioges ( 5. června 2020 07:16 )

Hlavní podezřelí jsou i po třinácti letech rodiče Madeleine.
Kate a Gerhard McCann nesou plnou zodpovědnost za nezvěstnost Madeleine

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud