Klíčová stopa pro nalezení zmizelé Maddie? Nová grafika ukázala, koho hledat!

Autor: jel, ital - 
14. května 2020
05:03

Madeleine McCannová je zřejmě nejslavnější pohřešované dítě na světě. Zmizela v roce 2007 z letoviska v Portugalsku, kde byla na dovolené s rodiči. Ti jsou přesvědčeni, že byla unesena, a tak ani po třinácti letech nevzdávají pátrání po dívce, která by dvanáctého května oslavila sedmnácté narozeniny. Na sociální síti se nyní objevila fotografie, která ukazuje, jak by Maddie vypadala dnes!

Před třinácti lety, 3. května 2007, zmizela tehdy 3letá Madeleine McCannová z hotelového pokoje resortu Praia da Luz, kde spala se svými mladšími sourozenci dvojčaty. Jejich rodiče byli ten večer na večeři s přáteli. Když se později matka vrátila na pokoj, její dcera nikde nebyla. Rodiče nahlásili policistům, že holčičku někdo unesl, od té doby až do dnešních dní pokračuje pátrání.

Britský profesor Hassan Ugail v úterý na sociální síti Facebook zveřejnil fotografii upravenou pomocí počítačové technologie, která by mohla pomoci při stále probíhajícím pátrání. „Madeleine McCann - malá dívka, která zmizela před 13 lety. Dnes slaví 17. narozeniny. Předpokládáme, že dnes vypadá takto,“ napsal Ugail k fotografii. Celý popisek vyznívá, že věří, že je dívka stále naživu.

To je postoj, který zaujímají i její rodiče Kate (52) a Gerry (51), kteří navíc každoročně pořádají na Maddieniny narozeniny mši na její počest. Ta se letos poprvé za třináct let nekonala kvůli pandemii koronaviru. Rodiče na sociálních sítích zveřejnili k jejím narozeninám její fotografii a napsali, že Maddie milují a čekají na ni, zmínili se také o karanténě.„Přinutilo nás to ještě více přemýšlet o Madeleine. Kdyby tu byla, sdílela by s námi toto zvláštní období,“ sdělili podle The Sun.

 

zirioges ( 25. května 2020 22:20 )

Podivné události se smutným koncem

brano34 ( 18. května 2020 18:10 )

K rozluštění případu zmizelé Madeleine by mohl pomoct i mobilní signál.
Následující den po ohlášení "pohřešování" Madeleine (4.5.2017) byl Garry s Kate
téměř devět hodin (od 100hod. do 190hod.) v sousedním v Lagos. Pohybovali se v místě zvířecího hřbitova (Cemiterio de Animais) a přilehlého nového městského hřbitova (Cemiterio de Lagos).
Pro koho tak urychleně hledali poslední místo odpočinku v okolí dovolenkového ráje?

brano34 ( 16. května 2020 08:25 )

Ještě chci připomenout některé indicie těm, kteří pátrají po Madeleine a pojedou do Portugalska.
Garry a Kate vyhledali od 4.5.2007 nejméně dva kostely a hřbitovy, jsou to Igrejada da Nossa Senhora da Luz a Capela de Espiche.
Útěchu hledali v modlitbách a jistota nevyzrazení spovědního tajemství kněze, který jim pomáhal, i toho, který je oddával a kterému volali již 4.5.2007 v 2:10dod ráno., aby mu řekli "modlete se" je dalším vodítkem, kde hledat.
Garry a Kate si neuvědomují že nezvěstnost Madeleine už dávno není jen jejich věcí a dělají bohužel i dnes vše pro to, aby pravda nevyšla na světlo světa.

brano34 ( 15. května 2020 13:29 )

Holce nedávají možnost ukázat se, ale rodičové se dodnes ukazují až moc...
Kate má od portugalských vyšetřovatelů 48 otázek neustále na stole. Proč na ně nechce odpovědět? Portugalská policie jí chce její Madeleine vypátrat.
Matka, která má čisté svědomí, a která by chtěla najít své unesené dítě, by určitě odpověděla na všechny otázky vyšetřovatelů. A i kdyby na ni bylo stále pohlíženo jako na hlavní podezřelou, spolupracovala by.
Chování rodičů je dodnes pochybné a nesmyslné...

brano34 ( 14. května 2020 23:42 )

Je to pravděpodobné.
Místní portugalci si vzpomínají, že krátce po zmizení Madeleine rodiče zorganizovali zádušní mši, po které až do rána držel farář a desítky místních u kostela hlídku a modlili se za ni...Pokud si zaspekulujeme a připustíme, že se stala rodičům "nehoda" a Madeleine v apartmánu zemřela, pak mohla být tajně zpopelněna a rozprášena někde v horách, nebo v portugalském moři.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud