Mladý idol sociálních sítí olizoval záchodovou mísu: Nakazil ho koronavirus

Autor: rc - 
26. března 2020
18:30

Jen před pár dny se mladík, který na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Larz, vychloubal, že nemá strach z nákazy nemocí COVID 19. Jednadvacetiletý influencer se přidal k výzvě, při níž lidé olizovali záchodové mísy v době pandemie nebezpečného viru a natáčeli se při tom. Nedlouho poté ovšem rodák z Kalifornie svým fanouškům na sociální síti oznámil, že skončil v nemocnici. Nakazil se totiž koronavirem.

Před pár dny influencer Larz na sociální síti publikoval video, na němž olizuje záchodovou mísu na veřejných záchodcích. Přidal se tak k nebezpečné výzvě, která vznikla na sociální síti TikTok a hecovala lidi, aby v době pandemie smrtícího viru olizovali záchodky.

Někteří z těch, co se k výzvě přidali, se natáčeli při tom, jak olizují tablety, držadla v metru či dveře u auta. S výzvou podle informací britského deníku Daily Mail měla přijít influencerka Ava Louise, dvaadvacetiletá influencerka, která olizovala záchodovou mísu na palubě letadla. 

Ovšem rodákovi z Beverly Hills Larzovi se rádoby hrdinství vymstilo. Svým fanouškům na sociálních sítích oznámil, že je pozitivní na Covid-19. „Byl jsem testován pozitivně na koronavirus,“ sdělil Larz na sociální síti twitter a později také na instagramu. Mladík je v současné době hospitalizován v nemocnici.

Nejde o první „vylomeninu“

Larz dokonce s dalším influencerem Bameronem Kallenem natočil video, jak olizují vaničky se zmrzlinou. „Jestliže se chováte takhle bezohledně, hloupě, karma si vás najde. Netěší mě to, nepřeji lidem žádnou nemoc, ale tohle musí přestat. Tohle hloupé chování. Tenhle kluk, který olizoval záchodovou mísu, nakazil někoho dalšího?“ zeptal se v pořadu Dobré ráno, Británie moderátor Piers Morgan. „Myslím, že se tomu říká karma, dostal koronavirus,“ dodal Morgan.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I got diagnosed with Coronavirus 😥

Příspěvek sdílený LARZ (@larz),

 

Desterz ( 27. března 2020 08:50 )

No, však taky indiány prakticky vyhubili...

ON-LINE ( 27. března 2020 05:56 )

CHCÍPNI. !!

Diginka ( 27. března 2020 05:55 )

Amerika není žádná skupina degenů, jsou to normální, pracovití a fajn lidi, bohužel debil se najde všude. Naopak vážený pane nebo vážená paní, po té, co jsem byla v Americe je obdivuji - žádné sociální přídavky plošně jako u nás, naopak, makej a postarej se o sebe. To Češi, kteří jsou zvyklí většinou všechno dostat by měli zkusit, jak se žije v Americe, ne podle jednoho blbce je házet do jednoho pytle.A vždycky budu vděčná za to, že díky panu Havlovi se mým rudým bratrem stal Indián a ne nikdo jiný.

ON-LINE ( 27. března 2020 05:53 )

CHÍPNI HOVADDO A VŠICHNI TOBĚ PODOBNÝ..!

hulmihosoudruhu ( 26. března 2020 23:45 )

Věděl bych o jiném olizování. Kdo se hlásí?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud