Muž zavraždil manželku i čtyři děti: Štvalo mě její rýpání, ve vězení budu mít klid, prohlásil

Autor: jžk - 
16. prosince 2019
05:30

Případ, ze kterého mrazí. Michael Jones umlátil baseballovou pálkou k smrti svou manželku Casei kvůli tomu, že jej neustále „otravovala, nadávala mu a podněcovala hádky“. Teprve týdny po tomto strašlivém činu postupně zabil i všechny děti, protože si je až příliš spojoval s manželkou, ke které stále cítil silně negativní emoce. 

Otec čtyř dětí je obviněn za vraždu Casei Jonesové. Obhajoval se tím, že ho jeho manželka obviňovala z podvádění, bombardovala jej žárlivými textovkami a nazvala ho hrozným člověkem, který nikdy nic neudělá dobře. Podle policejních dokumentů o několik týdnů později zabil syna Camerona Bowerse (10), noc na to i Prestona Bowerse (5). Popsal, že nejstaršího nejdříve uškrtil, k dalším vraždám už využil naplněné vany. 

Detektivům prozradil, že o několik dní později ho začalo hryzat svědomí a chtěl se přiznat na Belleviewskou radnici. Nenašel ale dostatek odvahy a svou situaci se rozhodl vyřešit tím, že ve vaně utopil i své dcery, Mercalli (2) a Aiyanu (1).

Když se jej vyšetřovatelé zeptali, proč to udělal, řekl jen, že byl naštvaný na Casei a děti mu ji připomínaly. „Prostě to všechno do sebe zapadlo a začalo to vypadat jako cesta ven,“ prohlásil. Byl zatčen poté, co policie objevila tělo jeho ženy v dodávce po autonehodě. Jeho děti v ní však nebyly, údajně je pohřbil u silnice v okrese Marion ve státě Georgia.

Ve zveřejněném rozhovoru přiznal, že samotným vraždám předcházela celá řada událostí. Manželé měli problémy s penězi a panovala mezi nimi nedůvěra. Casei jej neustále urážela, popsal dokonce okamžiky, kdy se snažil spát a ona mu svítila do obličeje baterkou a křičela na něj. „Vydržela i celé hodiny. Myslím, že mě to k tomu prostě dohnalo,“ řekl vyšetřovatelům, „pořád se to kupilo, kupilo, a kupilo... než jsem si to stačil uvědomit, bylo toho na mě už příliš.“ Casei údajně zabil už 10. července tohoto roku poté, co se ošklivě pohádali.

Policistům později přiznal, že je vlastně rád, že je ve vězení. „Nikdy jí nebylo nic dobré, tady mám klid,“ řekl prý.

Přitom to byl on, co po autonehodě, která se mu stala, zavolal policii a nechal se tak dopadnout i s manželčiným tělem v kufru. Přiznal se poté, co strážníci ucítili z jeho vozu nepříjemný zápach rozkládajícího se těla. Rodina pojala podezření již v září, kdy už šest týdnů neslyšeli ani o Casei, ani o dětech. Michaelova bývalá manželka údajně krátce navštívila jejich dům, kde se s ním setkala, jeho ženu ale už neviděla.

Proč už tehdy někdo z rodinných příslušníků nenahlásil státním orgánům zmizení ženy, není prozatím známo. Jones, který byl v době vražd zcela příčetný, se v tuto chvíli nachází ve věznici Marion County poté, co měl v říjnu soudní řízení. Další jej čeká v lednu 2020, kdy se rozhodne, zda bude odsouzen k trestu smrti, což je ve státě Florida stále legální.

liskabystrouska ( 16. prosince 2019 18:00 )

hnusny chlap trest smrti!!

tryskomys ( 16. prosince 2019 16:13 )

Nepochopím,proč i ty nevinné děti,kdyby je dal k příbuzným,necítil soucit,hnusný sobec.

tomik007 ( 16. prosince 2019 14:59 )

FAKT JE - ze nektery zensky dokazou chlapa pjekne rozcilit

HledacPravdy ( 16. prosince 2019 12:23 )

No, vy budete taky dáreček, ale zabíjet jí neměl.

jameson ( 16. prosince 2019 11:13 )

Asi bych tořešil jinak, odjel bych někam hodně daleko.
Sice prý vražda tyrana není zločinem, ale děti za svojí zku****ou natku nemohly.
Teď ještě nejspíš pána popraví.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud