Neděle 25. února 2024
Svátek slaví Liliana, zítra Dorota
Zataženo, déšť 8°C

Děsivé svědectví ze „sekty“, jejíž členkou byla zavražděná Viola (†34): Mé sestře vymyli mozek, říká Jana

Autor: shp - 
29. listopadu 2019
05:35

Zavražděná učitelka a modelka Viola (†34), která byla nalezena umírající v agónii v bratislavském přístavu, byla členkou kontroverzní Apoštolské církve. Tu mnozí označují za sektu. Mezi těmi, kdo to tvrdí, je i Jana, jejíž sestru náboženský spolek polapil do svých spárů.

Video  Osudné místo, kde v agónii umírala Viola (†34): Tudy se na něj dostal vrah!  - Pluska.sk
Video se připravuje ...

Jana promluvila o zvláštních praktikách církve pro slovenský deník Plus Jeden Deň. „Moje sestra je tam už třetí rok a mám pocit, že se úplně zbláznila. Měla těžké období po rozvodu a její manipulativní kamarádka ji tam dotáhla. Přestala se koukat na telku, číst knihy, časopisy. Do spolku chodí čtyřikrát týdně,“ tvrdí. Do „sekty“ údajně zlanařila i svou nezletilou dceru.

Sestra církvi pravidelně platí

Navíc církvi platí peníze. „Dává jim minimálně 10 % z výplaty, ptala jsem se jí tedy proč. Řekla, že je chce dávat a že je to tak i v Bibli. Když jsem oponovala, nastala velká hádka. Oni ji mají úplně omotanou okolo prstu, dokonce jí dohodili i kolegyni, takže nemá šanci odejít,“ říká Jana. Církev si podle ní vybírá slabé oběti.

S těmi pak manipuluje. Odlišný názor má Peter, který sice není členem této církve, ale dal se v ní pokřtít a pravidelně ji navštěvuje. „Apoštolská církev nikdy nikoho nemanipulovala a nenutila k ničemu. Otvírají mladým lidem oči. Jednou se nade mnou modlili a byl jsem uzdraven. Ne však jejich mocí, ale mocí Ježíše Krista,“ prohlásil.

Vrah Violy je stále na svobodě

Trvá také na tom, že zázraky se dějí. Viola byla nalezena 11. listopadu, jak umírá v agónii na hromadě mědi v bratislavském přístavu. Pomoci se jí již nedalo. První zprávy hovořily o tom, že byla před smrtí análně znásilněna. Podle nových zjištění se ale nepotvrdily. Její vrah zatím běhá na svobodě...

Dylinovajda ( 31. prosince 2019 10:35 )

Autor článku je šiřitel poplašné zprávy.Apoštlská církev není sekta ale normální církev která je státem uznávána,je tam možnost se příjít podívat na bohoslužby a udělat si názor (svobodně)Autor článku už může vytvořit sektu už i že základních škol,pane autore zjisťěte si o Apoštolské církvi více navštivte ji, nemusíte se obávat, nikdo vás nebude kamenovat,je smutné a zlé když můžete také lži publikovat aniž by jste tuto církev navštívili, kvůli takovým jako vy je ve společnosti zlo,asi máte rád nenávist, když se snažíte psát bludy.To co se té paní učitelce stalo je zločin.A zatahovat do toho církev která pomáhá lidem poznávat pravé hodnoty a chce člověku ukázat zájem o něho a pomoci mu když to potřebuje...

franz ( 29. listopadu 2019 08:41 )

Dostala přesně to co si vykoledovala. Její dítě bude konečně, snad, žít normálně.

kukukuu ( 29. listopadu 2019 08:38 )

Zákon o zločinnosti komunismu a fašismu by měl být rozšířen i o veškerá náboženství - v současnosti páchají mnohem víc škod než obě v zákoně zmíněné ideologie.

pajato73 ( 29. listopadu 2019 07:24 )

pri predstave, co si ta holka pred smrti vytrpela, mi beha mraz po zadech a je mi z toho spatne... a to nema nic spolecneho s tim, jestli byla nebo nebyla v nejake sekte. tohle si proste nikdo nezaslouzi, pro rodinu desna muka... ten kdo to udela, byl monstrum sadisticke... doufam, ze ho chytnou a poradne potrestaji!

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání