Maruška (†15) oplakávala smrt kamaráda Olivera (†17), teď se setkali v nebi

Autor: shp - 
31. 8. 2019
14:25

Před čtyřmi měsíci truchlila nad smrtí dobrého kamaráda Olivera (†17), na něhož spadl silný kmen stromu, když stavil májku. Nyní je už Maruška (†15) bohužel v nebi s ním. Zemřela při tragické autonehodě, která si vyžádala i životy tří jejích dalších kamarádů.

Jsou to čtyři měsíce, co se v Oravě příbuzní a kamarádi naposledy loučili s mladíkem, který zemřel při děsivé nehodě. Gymnazista Oliver z Brezovice stavil s partou májku. Jenže lidový zvyk, kterého se účastnil poprvé, skončil tragicky.

Oliver zemřel otci v náručí

Při vztyčování jedné z májek se spodní část kmene vysmýkla z jámy a celý spadl na mladíka. I když byli na místo okamžitě přivolání záchranáři, Oliverovi již nebylo pomoci. Zemřel v náručí svého otce. Po chlapci smutnila i kamarádka Mária.

Tehdy ani nechtěla uvěřit, že její kamarád zemřel. Oliver chodil do vesnice a setkával se s její partou. Všichni byli kamarádi,“ řekla Novému Času kamarádka Marušky a dodala: „Majka byla dost citlivá a jeho smrt ji hodně sebrala.

Vzkaz do nebe

Dívka nemohla vůbec tušit, že se s kamarádem brzy potká v nebi. Den po Oliverově smrti napsala na sociální síť vzkaz se srdíčkem a plačícím smajlíkem. „Drž se tam nahoře,“ stálo v něm. Při pohledu na status nyní mrazí v zádech ještě víc.

Byla to nejlepší dcera na světě. Měla tolik plánů. Snila o tom, že bude kadeřnice, ale chtěla zůstat doma na Slovensku. Za týden měla nastoupit na gymnázium,“ pláče po Marušce její zdrcená maminka. Dívka zemřela v neděli.

Smrt čtyř mladých lidí

Společně s ní vyhasl při autonehodě nedaleko Zábiedova život kamarádů Laury (†15), Filipa (†16) a Miroslava (†18), který osudný vůz řídil. „Namísto toho, aby se děti chystaly na první zářijové zvonění, jim teď rodiče oblékají věci do rakve,“ pláčou příbuzní.

Bildaqqqqqqqqqqq1qq ( 9. září 2019 04:34 )

Nechci být cynik, ale jak autor tohoto rádoby článku ví že se setkali v nebi. Předpokládám že má v plánu za nimi jet udělat obsáhlejší rozhovor.

liskabystrouska ( 8. září 2019 07:46 )

to je tim ze auto ridi takové deti. s m r a di nezodpovedni

dusor ( 1. září 2019 08:08 )

Ale má pravdu ! Sú z tej zdegenerovanejšie vetvy čobolov. Na poľnej ceste a 130km, dokáže iba čobol ! Tak ona skončila ....

msml20 ( 31. srpna 2019 22:52 )

To byl pokus o vtip? Ale hodně ubohý.
Odpočívejte v pokoji ,upřímnou soustrast rodinám.

kralovna-vsech-mori ( 31. srpna 2019 16:32 )

Proč nenapíšete jak se to stalo a komu všemu krutě mládežníci ublížili.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud