Monika (†38) zemřela po banální hádce s manželem. Zůstaly po ní děti Emma (4) a Karlík (7)

Autor: shp - 
20. 5. 2019
14:06

Život mladé maminky Moniky (†38) z Kendic u Prešova vyhasl naprosto tragicky a zbytečně. Žena po banální hádce s manželem nasedla do auta a jela se projet – zřejmě, aby se odreagovala a vyčistila si hlavu. Bohužel se domů za svými dvěma dětmi ani manželem už nevrátí. Zemřela při ošklivé autonehodě.

Byla to hloupá hádka, kterých mívají manželé během svého soužití mnoho a druhý den si na ně už ani nevzpomenou. Toto ale nebude ten případ. Na rozpor, který způsobil manžel tím, že chtěl vzít na rodinný výlet i partu kamarádů, s čímž žena nesouhlasila, muž jen tak nezapomene. Monika se totiž kvůli tomu naštvala, nasedla do auta a začala ujíždět směrem do Košic.

Monika skončila v příkopu

Po několika kilometrech jízdy pravděpodobně nezvládla řízení a skončila se svým vozem v příkopu. Následky havárie jsou tragické. Monika si vážně poranila hlavu a na místě zemřela. Během několika sekund tak přišly dvě malé děti, Emma (4) a Karlík (7), o svou maminku. Manželovi zůstaly jen oči pro pláč.

Na místo neštěstí se ještě tentýž den – v sobotu vydali rodiče Moniky. „Víme jen, že dcera po neshodě s mužem odjela z domu v autě. Kam se vydala, zda k nám do Nižní Hutky, anebo se jen tak projet, to už se nikdy nedozvíme,“ naříkala webu Pluska.sk matka zemřelé Helena (64). Otec František (70) procházel metr po metru místo, kde jeho milovaná dcera vydechla naposledy.

Temná myšlenka

Musela jet velmi rychle, usuzuji tak podle toho, že zkosila velký úsek příkopu. I když je to relativně velký úsek cesty, nechápu, jak mohla skončit mimo vozovku. Podle stop mi přijde, jako by ani nebrzdila. Nechci pomyslet na to, že možná byla tak zoufalá, že…,“ nedokončil hroznou myšlenku. Šokující je i další věc.

Na místě, kde Monika zemřela, je široko daleko jen jediný velký kámen. Když Monika havarovala a vyletěla z auta, hlavou nejspíš narazila přímo na něj. I proto byla její zranění fatální. Helenu i Františka nyní nejvíc trápí, jak řeknou vnoučatům, že jejich maminka už nežije. Obávají se hlavně o malou Emmičku.

Emma je závislá na mámě

Byla závislá na Monice. Stále se k ní tulila a chtěla, aby ji brala na ruce,“ říkají nešťastní rodiče přes slzy. O smrti mámy však chtějí děti informovat. Nesouhlasí s tím, že by to ještě neměly kvůli nízkému věku vědět. „Neexistuje, aby děti nešly na pohřeb vlastní mámy,“ trvá si na svém František. Helena je v koncích.

Helena měla zlou předtuchu

Nemohu uvěřit, že se stalo něco tak hrozného. Moje předtucha z předchozích dní se naplnila. Vždy, když sem slyšela o nějaké nehodě v Prešově nebo okolí, nevím proč, ale bála jsem se, zda nehavarovala ona. Stále mě pronásledovala myšlenka, že zemře při nehodě. A teď se to stalo,“ uzavřela smutně.

Video  Monika (†38) nasedla po hádce za volant a nezvládla zatáčku! Doma na ni čekaly dvě děti  - TV JOJ

hanka666 ( 20. května 2019 21:18 )

Já se jí nedivím, že se naštvala. Chlap si na dovču vezme kámoše, věčně by byli ožralí a ženská na vše sama a ještě jim skákat kolem zadku.To byl opravdu nápad

antitupec ( 20. května 2019 21:07 )

,,offline" ty jsi na tom líp, ty máš papíry aspoň na hlavu.

horalysa ( 20. května 2019 20:13 )

Ideální nápad jet se uklidnit jízdou autem po hádce. To může napadnout jedině ženu. Chlap by si dal panáka a byl by uklidněný hned.

jajas ( 20. května 2019 18:35 )

Kamarádi mu můžou manželku nahradit...pomůžou mu s děckama a domácností. No nevím, ale brát na rodinnou dovolenou partičku kámošů je docela blbina, ne? To si chlap mohl s kámošema udělat dovču jen pro sebe, ale snad by ho neubylo, kdyby chvíli strávil jen s děckama a manželkou, tedy skutečnou rodinou: No tak teď to má!

zwil ( 20. května 2019 18:24 )

Řekl bych, že právě ano, už není, kdo by prudil, tak si to aspoň úžijou...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud