Tragická smrt Milana (†43): Tátu dvou dětí zasáhl proud do hlavy!

Ilustrační foto.
Autor: rc - 
3. 9. 2019
21:01

Tragická smrt se stala v jedné z bytovek ve slovenském městě Levice. Milan (†43) tam se svým kamarádem opravoval elektroinstalaci, když ho zasáhl elektrický proud do hlavy! Otec dvou dětí byl na místě mrtev!

Milan, otec dvou dětí, pracoval jako policista. Není jasné, proč se vydal se svým kamarádem opravovat elektroinstalaci v paneláku ve městě Levice. Tam ale došlo k tragické nehodě. Podle informací serveru Plus Jeden Den se muž zrovna ohýbal ke stoupačce, když hlavou narazil na elektroinstalaci a tak ho zasáhl elektrický proud.

Bezvládné Milanovo tělo našel na zemi zmíněný kamarád, který zavolal lékařskou pomoc. Třiačtyřicetiletému tátovi dvou dětí však už nebylo pomoci. „Lékař po příchodu na místo konstatoval smrt,“ řekl pro Plus Jeden Den mluvčí záchranářů Jozef Minár.

„Dosavadní zjištění nasvědčují tomu, že šlo o možné nelegální zaměstnávání poškozeného. Inspektor práce zjišťuje okolnosti vzniku pracovního úrazu, stav a úroveň ochrany práce na pracovišti,“ řekl mluvčí hlavního inspektorátu práce v Nitře Róbert Bulla.

Úřad hodlá vyšetřovat jak to, proč se policista Milan s elektřinou potýkal, ale hlavně, jak je možné, že síť byla v době práce pod napětím. „Protiprávní stav je v oblasti organizace, zejména byl používaný nebezpečný pracovní postup, živé části elektroinstalace nebyly zabezpečené, absentovaly kryty, celá montáž probíhala v blízkosti elektroinstalace, která byla pod napětím,“ dodal Bulla.

Jan Brandis ( 4. září 2019 07:14 )

Policajt pitomej 🙊

hardcorefuture ( 4. září 2019 05:29 )

Čobol

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud