Důchodce v Brně zastřelil maminku Míšu (†35): Zůstaly po ní dvě děti

Autor: DH - 
6. listopadu 2019
16:39

Nepochopitelná tragédie připravila dvě děti o milovanou maminku. Přátelé na sociálních sítích oplakávají 35letou Míšu Š., kterou před dvěma týdny v Brně zastřelil sedmašedesátiletý důchodce, se kterým měla spory. Muž se k činu podle policie doznal a byl obviněn z vraždy.

„Dne 22. 10. 19 byla brutálně zastřelena psychopatem milující maminka dvou dětí, Míša Š., která 6. 10. oslavila své teprve 35. narozeniny. Zůstaly po ní dvě děti, Daniel (15) a V. (8),“ stojí v emotivním příspěvku na sociální síti ve skupině, kde se prodávají šperky. Rodinní přátelé se tu rozhodli zorganizovat prodej dárkových předmětů, jehož výtěžek poputuje na potřeby osiřelých dětí.

Peníze z prodeje podle příspěvku dostanou prarodiče obou dětí, kteří se o ně nyní starají. „Každá koruna, která se prodejem získá, bude předána prarodičům dětí a použita na školné Daniela, který se již připravuje na budoucí povolání, oblečení pro děti... apod., zkrátka na vše, co budou děti potřebovat. Věřím, že vy, kteří máte srdce na pravém místě, nebudete s koupí váhat. Nemusíte se bát, že by byly peníze jakkoliv zneužity, tato rodina je nám velice blízká,“ píše se dále.

Maminka dětí Michaela Š. zemřela 22. října v centru Králova Pole v Brně. Podle zjištění policie se zesnulá dostala do konfliktu se sedmašedesátiletým důchodcem, který na ni ve svém bytě vytáhl nelegálně drženou zbraň. Následovala potyčka, při níž byl muž vážně zraněn a mladá maminka zastřelena. Senior se následně policii přiznal, že ženu plánoval zastřelit, a tak i učinil. Za to mu hrozí až 20 let odnětí svobody. Obviněný je mimo jiné i z nedovoleného ozbrojování.

Administrator ( 8. listopadu 2019 12:10 )

Ště*tko

VENDULA ( 8. listopadu 2019 08:15 )

Ano,feťáku,nešlo ti spát?😁😁😁V 1:26 Nebo že by nějaká nalejvárna?

Administrator ( 8. listopadu 2019 01:26 )

Fetko.

VENDULA ( 7. listopadu 2019 21:50 )

To je slovní zásoba😩😁

teja5 ( 7. listopadu 2019 21:06 )

Ku*Va to snad nemyslíte vážně... Ta holčina patří do me rodiny... Nikdy jsme se moc nebavily, ale bydleli jsme v jedné vesnici... Žádný fet nebrala, holka to byla hezká a co jako.... Ten hajzl... ji chtěl jen pro sebe, znali se z drivejska... A on ji říkal že ji chce pro sebe ona ho nechtěla motiv vraždy? Byl to hajzl kterej to měl naplánované když si přišla převzít být... Tak jako nezlobte se na mě... Ale toto... Normální člověk neudělá...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud