Pondělí 17. ledna 2022
Svátek slaví Drahoslav, zítra Vladislav
Oblačno, déšť se sněhem 4°C

Rána pro pašeračku Terezu: Opustil ji nejbližší člověk!

Autor: DH - 
5. listopadu 2019
05:20

Pro Češku vězněnou v Pákistánu Terezu Hlůškovou (23) přišla další krutá rána. Poté, co vyšly najevo průtahy jejího soudního stání, jí z vězení odešla nejbližší osoba, politička Maryam Nawazová byla propuštěna na kauci.

Podle informací Blesku podala milionářka a politička Maryam Nawazová, dcera bývalého premiéra Pákistánu, návrh na kauci už 24. října poté, co ji policie poslala do vazby na začátku letošního srpna. Soudce pak k 31. říjnu rozhodl, že kauce platí a Nawazová tak bude moci opustit vězení, aby se mohla postarat o svého nemocného otce.

Propuštění oblíbené političky je sice obecně dobrou zprávou, ale tak pozitivně ji určitě nebere česká pašeračka heroinu Tereza Hlůšková (23), která si za mřížemi vytvořila s Nawazovou velmi přátelský vztah. Podle informací Blesku se obě ženy několikrát navštívily, a Hlůšková dokonce milionářce půjčila nějaké knihy. Pákistánka prý naopak oceňovala krásu rodačky z Uherského Hradiště. Když politička za mřížemi akutně onemocněla, Hlůšková se prý intenzivně modlila za její zdraví. Teď však reálně hrozí, že novou kamarádku už nikdy neuvidí.

Češka Tereza Hlůšková sedí ve vězení Koh Lakhpat už přibližně rok a tři čtvrtě. Do cely ji dostal čin, který spáchala na začátku roku 2018, kdy ji na letišti v Láhauru chytili celníci a v jejím kufru nalezli devět kilogramů heroinu. Soud ji za to poslal do vězení na osm let a osm měsíců. Tereza se proti verdiktu odvolala a nyní stále čeká na odvolací soud.

Kacah ( 7. listopadu 2019 18:57 )

Ke komu se asi modlila k Alahovi? A přitom spulila tu svojí tlamu. Tady se z ní dělá celebrita a přitom je to jen *** escortka.

VIP2019 ( 5. listopadu 2019 13:20 )

K...urva🤮🤮🤮

padouch236 ( 5. listopadu 2019 12:25 )

Kdo tady pořád někdo mele o "nějakém omylu"? Nachytali ji s devíti kilogramy drogy a smytec. Chtěla holt rychle zbohatnout, měla štěstí, že jako cizinka nedostala doživotí. Z takového množství svinstva, mohla být hromada neštěstí, takže zavřít až zčerná...

tomik007 ( 5. listopadu 2019 12:09 )

Když politička onemocněla, Hlůšková se intenzivně modlila za její zdraví. Nakonec se z ni jesce stane leczitelka

Whitetee ( 5. listopadu 2019 11:32 )

jo jasně... a teď tu o červené Karkulce ;)

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání