Pátek 2. června 2023
Svátek slaví Jarmil, zítra Tamara
Polojasno 25°C

Zdrcující zprávy a šok pro pašeračku Terezu (23): Zhroutila se jí poslední naděje!

Autor: chal - 
2. listopadu 2019
12:28

Pašeračka Tereza (23) se zřejmě nedočká vytouženého rozsudku odvolacího soudu do konce roku, jak zněly původní odhady a jak doufala. Podle zpráv zdroje znalého prostředí pákistánského soudního systému Tereza s nejvyšší pravděpodobností oslaví už druhé Vánoce v Pákistánu. Verdikt soudu by měl prý padnout až na jaře!

Česká fotomodelka a bývalá luxusní společnice Tereza Hlůšková dostala za pašování heroinu letos v březnu osm let a osm měsíců vězení. Nepravomocně odsouzená pašeračka se však se svým trestem nesmířila a podala odvolání.

Dlouhá doba strávená ve vězení se neblaze podepisuje na fyzickém i psychickém stavu české pašeračky, každý další den strávený za mřížemi je pro ni očistcem.

Tereza se po zdrcujícím rozsudku upnula k odvolacímu soudu. Ten měl podle původních zpráv rozhodnout ještě před prázdninami, což se nestalo. Podle všeho verdikt nepadne dokonce ani v letošním roce!

Jak Blesku sdělil pákistánský novinář Alí Aršád ze serveru Dunya News, Tereza ve vězení zřejmě prosedí už druhé Vánoce. Odvolací soud by totiž podle něj měl rozsudek vynést nejdříve na přelomu zimy a jara.

„Podle mého zdroje Tereza Vánoce určitě oslaví ve vězení. Na rozsudek si bude muset počkat pět nebo šest měsíců,“ popsal Blesku žurnalista.

Tereza od svého zatčení tvrdí, že je nevinná. Každý další den strávený za mřížemi je těžkým náporem na její psychiku, a tak často apeluje na svého právního zástupce Asghara Dogera, aby se snažil případ vyhrát co nejdřív.

Doger proto na konci října vznesl k odvolacímu soudu novou žádost o zahájení projednávání Terezina případu. „V žádosti se píše, že je Tereza nevinná, a přesto dostala trest. Advokát chce, aby soud už začal, a on mohl dokázat Terezinu nevinu,“ uzavřel Alí Aršád.

zlymikes ( 3. listopadu 2019 17:34 )

oni jí najdou v ranci pár kilo drogy a ona je nevinná

drzaaaa ( 3. listopadu 2019 16:34 )

to pude ,osmičku si odkroutí třeba i ve zdraví

drzaaaa ( 3. listopadu 2019 16:32 )

Pavel Fuks ( 3. listopadu 2019 16:02 )

Aláh s Tebó děvčico.

Voda ( 3. listopadu 2019 14:58 )

Dostala ta kur...9let tak co pořád počítá.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání