Pašeračka Tereza odmítá jídlo! Čeho tím chce dosáhnout?

Autor: chal - 
7. 9. 2019
05:03

Vězeňský režim si vybírá svou daň. Česká pašeračka Tereza Hlůšková (23), která už přes rok a půl trčí v pákistánském kriminálu, na tom není po fyzické stránce nejlépe. Tereza se před zatčením mohla chlubit postavou modelky, to však dnes rozhodně neplatí. A nejslavnější česká vězeňkyně v Pákistánu se rozhodla s tím něco udělat.

Tereza Hlůšková strávila v pákistánském vězení už víc než půl roku a dlouhé dny nečinnosti na cele se neblaze projevily na její postavě. A Tereza si to moc dobře uvědomuje. Rozhodla se proto radikálně změnit svůj režim a začala se sebou něco dělat.

Zadržená Češka se o dietu pokusila už na jaře. „Ke snídani má většinou chleba a vajíčka. K obědu pak salát a k večeři pákistánský chléb se zeleninou,“ řekl v dubnu Blesku pákistánský novinář Aršád Alí, který má ve věznici své zdroje. Téměř po půl roce se situace opakuje a Tereza je opět nespokojená se svou hmotností.

„Znovu přibrala, váží 65 kilogramů. Minulý týden se zvážila ve vězeňské nemocnici a byla z toho nešťastná. Když přijela do Pákistánu, měla mezi 50 a 53 kilogramy,“ vysvětlil Aršád. Tereza proto znovu najela na dietní režim a prý jí jen jedno jídlo denně. Kromě toho se také začala víc hýbat a každý den brzy ráno vstává a poctivě chodí, aby shodila alespoň něco.

Terezu Hlůškovou zadrželi pákistánští celníci na letišti v Láhauru loni 10. ledna. V jejím kufru našli téměř devět kilogramů heroinu ukrytého ve dvojitém dně. Hlůšková od začátku tvrdí, že je nevinná, soudce o tom však nepřesvědčila. Pašeračka dostala trest odnětí svobody na osm let a osm měsíců, rozsudek je nepravomocný. Odvolací soud se případem začne zabývat pravděpodobně ve druhé půlce září.

Oxana Pavelkova ( 9. září 2019 00:01 )

Teď neusnu 🙈

dajka123 ( 8. září 2019 13:49 )

Až za 10let vyleze bude akorát tak bohatší o nějaké syfla, kapavku anebo ten "ajc" Peníze to jistě nebudou, troubo. 🤭🤭🤭

dajka123 ( 8. září 2019 13:47 )

Začíná vypadat jako vepřová hlava, tak děvucha chce zhubnout.

tomik007 ( 8. září 2019 04:17 )

Pozvolna ji zarustaji otvory pavuczinou

Administrator ( 8. září 2019 01:35 )

Děkujeme všem čtenářům, že navštívili náž generátor náhodných slov. Tým blesk.cz

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud