Studentku (†19) roztrhala smečka psů: „Dělali jen svou práci,“ krčil rameny majitel

Autor: rc - 
4. 9. 2019
20:29

Smečka pěti psů roztrhala mladou ženu z Tennessee ve Spojených státech. Adrieanna O´Sheaová (†19) z posledních sil ještě přelezla plot, aby před smečkou utekla, ale na záchranu bylo už pozdě. Majitel zvířat po tragické smrti dívky řekl, že psi jen dělali svou práci.

Tragédie se stala koncem srpna v městě Maryville v americkém státě Tennessee. Adrieanna O´Sheaová byla na cestě do jednoho z domů, kde si předešlého večera zapomněla kabelku.

Najednou ulicí zazněl křik. Svědkyně incidentu pro Daily Mail uvedla, že Adrieanne zavolala na jednoho psa jménem, ale pak začala křičet o pomoc. Přiběhla k oknu a viděla, jak se na dívku vrhlo pět psů. Šlo o silná zvířata. Mělo se jednat o mastifa, křížence rottweilera a labradora, o pitbula a dva křížence mastifa a labradora. Kousali ji po celém těle a vlekli ji směrem do zalesněné oblasti.

Adrieanne se podařilo přeskočit malý plot ve snaze smečce utéci. Po příjezdu policie byla dívka v bezvědomí. Psi úplně roztrhali šatstvo, které měla na sobě.

Jeden z nich zaútočil i na policistu. Ten ho v sebeobraně zastřelil. Teprve pak mohla být dívka byla převezena do nemocnice. Tam na druhý den zemřela. Její rodina je úplně zdrcená. „Nikdy nezapomenu na tvou krásnou tvář, neuvěřitelný smysl pro humor a velkou energii,“ napsala její teta na sociální síť Facebook.

Majitel zvířat měl podle Daily Mail jednomu policistovi následně říci, že psi jen dělali svou práci.  Policisté zvažují, zda vznikl podklad pro obvinění. Podle některých zpráv skončili čtyři zbývající skončili v útulku a následně byli utraceni.

 

Pepa Re ( 7. září 2019 08:42 )

Proč neutratili majitele psů?

zwil ( 5. září 2019 17:50 )

Bože, čtěte po sobě ty s.ra.c.ky, kdo je má po vás číst... když nedokážete napsat souvislé věty, tak se na to vy.s.e.r.te a bude klid...

zwil ( 5. září 2019 17:47 )

europa: zařval snad jen jeden, ten, co ho sejmul policajt. Zbytek smečky je v útulku...

MickeyMinnie ( 5. září 2019 17:03 )

A proto měla zaplatit životem lidi buďte normální....!

roko77- ( 5. září 2019 15:47 )

Chudák pejsci...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud