Pašeračka Tereza (22) se chvěje hrůzou: Doživotí! hrozí prokurátor

22. 3. 2019
11:58

Verdiktem pákistánské justice už tak zdrcená Češka Tereza Hlůšková (22), která byla za pašování heroinu odsouzena na 8 let a 8 měsíců, se nyní chvěje hrůzou! Možná totiž skončí v base na podstatně delší dobu. Státní zástupce Aftab Ahmed se chce odvolat proti stávajícímu trestu, protože mu přijde moc mírný! A Nejvyšší soud by jeho požadavku mohl snadno vyhovět.

Nejslavnější česká pašeračka Tereza Hlůšková byla zadržena s necelými devíti kilogramy heroinu na pákistánském mezinárodním letišti v Láhauru na začátku roku 2018.

Na svůj rozsudek čekala ve vazbě dlouhých 14 měsíců. Neustále doufala, že bude osvobozena a vrátí se do Česka jako nevinná dívka, která se omylem připletla k obrovskému drogovému byznysu.

Video Soudce poslala pašeračku Terezu na bezmála 9 let do vězení - Blesk.cz
360p

Tereza se stále může odvolat

Chyba lávky! Soudce Šahzád Raza ji nemilosrdně odsoudil k vězení v délce 8 let a 8 měsíců a k uhrazení pokuty ve výši v přepočtu asi osmnáct tisíc korun. Tereza se po vynesení rozsudku zhroutila a skrze slzy procedila jen slova: „Co jsem udělala?“ a „Doufám ve spravedlnost, jsem nevinná.“ Rozsudek ještě nenabyl právní moci a Tereza se proti němu hodlá odvolat, jenže není sama.

Totéž má totiž v plánu udělat také žalobce Aftab Ahmed. „Chci se odvolat kvůli zvýšení trestu. Byl totiž podle mě udělen nižší trest, než by podle zákona měl,“ řekl státní zástupce spolupracovníkům Blesk.cz.

Prokurátor se totiž domnívá, že Tereze nebyl udělen trest za pašování tvrdých drog, ale takový, jako by u sebe měla pouze suroviny k jejich výrobě. Češka přitom u sebe měla prokazatelně heroin.

Neproklouzne mu ani myš

„Nařídil jsem svým podřízeným, aby připravili odvolání proti spoluobžalovanému Shoiabu Hafeezi Khanovi,“ řekl žalobce. Zjevně není spokojen s tím, že údajného Terezina ubytovatele soud osvobodil pro nedostatek důkazů. S chutí by mu zajistil delší pobyt v pákistánské trestnici. Mnohem víc má ale spadeno na Terezu.

Žalobce chce pro Češku doživotí

„Chtěl bych, aby jí soud udělil maximální trest, tedy odnětí svobody na doživotí s dolní hranicí trestní sazby 25 let. Jde o závažný zločin pašování heroinu a Tereza dostala trest jako by u sebe měla pouze surové opium,“ prohlašuje žalobce ve službách Pákistánu.

Tereza má už nyní nervy jako špagáty, a není třeba pochybovat o tom, že vyhlídka na doživotí v pákistánském kriminálu jí na klidu nepřidá. Hrozí jí další psychický kolaps.

padouch236 ( 29. března 2019 10:58 )

Pane Bože jaký "superzážitek", že jsi jel vedle fetky??? Ach jooo...

padouch236 ( 29. března 2019 10:41 )

bestteckaie: Co to plandáš, chceš srovnávat heroin s pivem, či kořalkou??? Jinak ti chutná a doktor neříkal nic???

padouch236 ( 29. března 2019 10:35 )

prazanda1: Co tedy chceš, aby jí blahořečili, že po světě za směšný peníz rozsévá smrtící svinstvo? Co si holka nadrobila, to si holt bude muset zbaštit...Dobře věděla do čeho leze a co ji může potkat v případě odhalení a místní soudy se s tím nepárají...

putna ( 24. března 2019 12:54 )

Ty blábolivá krávo, ty podporuješ drogové dealery? Přeji ti, aby se tvoji parchanti, pokud nějaké máš, ufetovali k smrti. Protože jim drogu prodá někdo podobný, jako je ta kur*va Tereza. P.S. Co eskort, stále vynáší?

Kratky Josef ( 24. března 2019 11:05 )

Přemýšlej co píšeš,svět je zkazenej ale napomáhat tomu jeste tady nebudeme. Droga je špatná a to víme snad jasně. Člověk by měl v životě přemýšlet jestli bude paserak nebo krast nebo si to poděla jinak.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud