Český milionář (63) o supervnadné bývalce (26): Tajně si mě natočila a teď mě vydírá!

Autor: SKS - 
21. 8. 2019
12:19

Český podnikatel Miloš Kant (63) si pěkně natloukl. Řeč je samozřejmě o jeho vztahu s portugalskou televizní hvězdičkou Margaridou Aranhaovou (26). Ten totiž skončil obrovským fiaskem. Z vnadné krásky se vyklubala ukázková zlatokopka a zásnuby z filmového festivalu v Cannes se musely rušit. Podnikatel si sice pár měsíců užil romantiky, ale teď má namále. A kvůli výhrůžkám bývalé partnerky si dokonce najal právníka!

Začalo to jako pohádka. Miloš Kant se ve svém nočním klubu Princesse ve švýcarském Luzernu zakoukal do mladé tanečnice, která v podniku vystupovala. Slovo dalo slovo a dvojice spolu brzy začala trávit 24 hodin denně. Kant i portugalská prsatice byli jako dvě hrdličky. Nedali jeden bez druhého ani ránu a na sociálních sítích každý den proklamovali svou lásku.

Miloš dokonce Margaridu po šesti týdnech vztahu na veřejnosti požádal o ruku. Stalo se to před objektivy fotoaparátů na červeném koberci filmového festivalu v Cannes! O zamilovanou dvojici se okamžitě začala zajímat světová média.

Pohádka digitálního věku však skončila tvrdým nárazem necelé dva měsíce od zásnub. Margarida Kantovi uletěla ze Švýcarska do Portugalska a tam se teprve ukázala v pravém světle. Jestli mě miluješ, pošli prachy! Asi tak by šel shrnout její přístup.

Portugalka po Kantovi žádala věci v přepočtu asi za pět milionů korun, to už českému emigrantovi došlo, co se děje, a přestal komunikovat jak s bývalou láskou, tak s médii.

Právě v portugalských médiích se ale začaly objevovat podivné spekulace o tom, že Kant Margaridu mlátil. Teprve v tu chvíli Kant probořil hradbu mlčenlivosti, jíž se obklopil, aby informace uvedl na pravou míru. Vše bylo podle něj jinak, což vzápětí na instagramu potvrdila i údajná oběť. Margarida měla zánět oka, který léčila v nemocnici. Miloš jí léčbu dokonce platil!

Video Margarida je s výsledkem estetického zákroku v oblasti hýždí evidentně spokojená. - Instagram

„Když se na to teď podívám, mohla mě stát mnohem víc. Naštěstí jsem zjistil, s kým mám tu čest včas,“ řekl Kant serveru Expres.cz s tím, že kdyby Margaridinu pravou povahu odhalil včas, o ruku by ji nežádal. Rozchodem to však neskončilo. Miloš prý ze strany své ex čelí výhrůžkám.

„Vyhrožuje mi, že mě zničí, pokud zveřejním něco z naší komunikace. Už jsem si musel najmout právníka, tohle nejde! Bez mého vědomí si mě natočila, když jsem o jedné z jejích kamarádek říkal, že je to prostitutka. Ale ona byla. Proč si to tehdy natáčela? To už počítala s tím, že mě s tím pak bude vydírat?“ popsal podnikatel Expresu, s čím se po rozchodu s Margaridou potýká.

Miloš Kant s rodiči z Československa emigroval jako dítě a ve Švýcarsku si podle svých slov udělal jméno jako dýdžej, architekt a malíř. Margarida se proslavila v portugalské reality show Love on Top, ve které podle všeho před kamerou souložila s několika účastníky.

Video Bývalá snoubenka českého podnikatele si zkouší plavky. - Instagram

1049an ( 21. srpna 2019 22:40 )

Kdyby měl koule, tak to vyřeší po rusku; bez právníka, zbabělec.

naidka ( 21. srpna 2019 20:06 )

To má být on, v té posteli? Strašná fotka, vůbec si není podobný.

prycsnima ( 21. srpna 2019 19:23 )

Slizoun hnusnej. Fuj. Ten musí jen platit a to hodně. Vždyť je k zblití.

banany ( 21. srpna 2019 18:48 )

Svět se točí pořád a jedině okolo sexu a prachách.

Erman ( 21. srpna 2019 18:23 )

Chudák Milošek, je to takové telátečko hlupučke. Proč se na sebe nepodíval do zrcadla než si začal s prsaticí?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud