Pašeračka Tereza (23) trpí v kriminále: Její kamarádku Simonu nabízejí na internetu za pořádný balík!

Autor: SKS - 
14. 8. 2019
05:00

Kde na to pořád bere? Na to se na sociální síti ptá nejeden z fanoušků Simony H. (24), bývalé nejlepší kamarádky pašeračky Terezy Hlůškové (23). Simona tráví v exotických destinacích víc času než v Česku a vypadá to, že má nonstop dovolenou. Nyní se však její jméno a fotografie z Playboye objevily na stránkách, které nabízí luxusní společnice. Mimo jiné i v Karibiku.

Tereza Hlůšková bručí v pákistánském kriminále a její bývalá nejlepší kamarádka Simona H. si mezitím vesele létá po světě. Aspirující modelka žije přepychovým životem a většinu času tráví v luxusních resortech v exotických destinacích, jako je Dubaj, Maledivy nebo Karibik.

Jméno mladé fotomodelky figuruje v nabídce agentury, která se na webových stránkách prezentuje jako „nejpopulárnější zprostředkovatel dovolené pro dospělé v Dominikánské republice“. Společnost se snaží klienty nalákat na krásné dívky, skvělý servis a prostředí tropického ráje.

Agentura nabízí několik pobytových balíčků. Jejich cena se pohybuje od 650 do 6900 dolarů (15-160 tisíc korun). Jednotlivé programy se pak liší především délkou pobytu, hlavní téma je však stejné – jde hlavně o sexy společnost. Podle webu firma zprostředkovává i eskort – dívky z nabídky za klienty mohou přiletět kamkoliv po celém světě.

A právě tady agentura nabízí služby Simony H. v rámci programu Celebrity Experience. „Zažijte exkluzivní dovolenou s jakoukoliv modelkou,“ píše se na webu. Že jde o dovolenou vskutku neobyčejnou, svědčí i cena, kterou musí zákazník zaplatit za jeden den pobytu.

Simoninu společnost si podle webových stránek zájemce může zajistit za neuvěřitelných 23 tisíc korun denně! „Není to můj skutečný profil. Někdo zneužil moje fotografie. Jdu to řešit právní cestou," reagovala překvapená Simona pro Blesk.cz.

Simona se na sociálních sítích ráda chlubí fotografiemi z exotických destinací. Na konci března se podívala na Srí Lanku, v dubnu pak navštívila karibskou Arubu a jihoasijské Maledivy... Kromě toho si také odskočila do Miami a pravidelně se objevuje v Dubaji

Simona se po Terezině zatčení loni v lednu pro Blesk.cz rozpovídala o práci luxusní společnice ve švýcarském erotickém salonu, kam obě dívky dojížděly za prací. Vypadlo z ní, že děvčata jela pracovně i do Pákistánu, kde měly fotit spodní prádlo.

Výlet do Pákistánu pro Terezu skončil tragicky. Tamní celníci ji 10. ledna 2018 zadrželi na letišti v Láhauru na východě země s téměř devíti kilogramy heroinu v kufru s dvojitým dnem. Simona byla tou dobou už několik dní pryč ze země.

Za pokus o pašování heroinu dostala Tereza přes osm let vězení. Případ bude řešit odvolací soud. Pašeračka v dopise Blesku loni v květnu Simonu ze svého zatčení nepřímo obvinila a nazvala ji podlou zmijí, kvůli které skončila za mřížemi.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Jan Brandis ( 15. srpna 2019 08:44 )

Co ty jsi? Cikna? Nebo co za špínu a odkud?

Jan Brandis ( 15. srpna 2019 08:41 )

No a nájemnej vrah má ještě víc 😄. A to je jako důvod proč to dělat??? Ty to děláš hlavně proto že jsi kkuurva od přírody a ještě vylízlo.

cccc ( 15. srpna 2019 08:37 )

Sama kdysi přiznala ve videu na rozhovor, že je šlapka, takže teď máme věřit tomu, že tam jezdí na dovču? A za svoje peníze? Plesku, dej vědět o té PRÁVNÍ CESTĚ, kterou podnikla, to by mě fakt zajímalo. Ona agentura má určitě zapotřebí si fiktivně dávat na stránku zrovna tohle koště Takovou dceru si nezaslouží žádní rodiče

Jan Brandis ( 15. srpna 2019 08:37 )

No a nájemný vrah má ještě víc. A to je jako důvod to dělat??? Kuurvvo blbá 😂🤣😂

Jan Brandis ( 15. srpna 2019 08:34 )

Ale jistě to nevíš vid, kkurrvo?

Zobrazit celou diskusi
Další videa