Kolaps u soudu: Tereza (22) se v Pákistánu sesypala! Skončím v blázinci, plakala

30. 1. 2019
05:01

Tereza H. (22) soudce při úterním líčení znovu prosila, aby rozhodl co nejdřív. Při odchodu z budovy soudu se pak sesypala a propukla v pláč. Roční pobyt ve vazbě si začíná vybírat svou daň. Obviněná Češka pákistánským novinářům sdělila, že se bojí o své psychické zdraví. Prý jí dokonce hrozí pobyt v psychiatrické léčebně!

Mladá Češka je ve vazbě od 10. ledna 2018, kdy celníci na letišti v pákistánském Láhauru v jejím kufru našli téměř devět kilogramů heroinu. Tereza se za tu dobu zúčastnila několika desítek soudních stání. Stres a nejistota se na její psychice začínají projevovat velice negativně.

Video Tereza odchází s pláčem od soudu. - Ondřej Chaloupecký
1080p 720p

Zatímco dříve sympatická Češka rozdávala úsměvy na všechny strany, nyní ji čím dál častěji můžeme vidět zachmuřenou, nebo dokonce plačící. Tak jako v úterý. Soud se totiž k vynesení rozsudku nijak výrazně nepřiblížil, pouze proběhl dodatečný výslech svědka.

Tereza je už dlouhým procesem unavená, a tak na soudce v úterý znovu apelovala, aby se pokusil rozhodnout co nejdřív. Při odchodu ze soudní místnosti pak Češka se slzami v očích sdělila novinářům, že je z pákistánského justičního systému a dlouhého pobytu ve vězení vyčerpaná. „Budou mě muset poslat do blázince, už chci domů. Zblázním se!“ dodala.

Pákistánská média jsou u Terezy zvyklá na úsměv, když se tedy rozplakala, novináři se ji snažili rozesmát. „Vám to možná přijde vtipné, ale mně do smíchu není,“ zpražila je cestou ze soudní síně v doprovodu ozbrojenců. „Nemám je ráda, proto brečím. A už mě nechte být,“ uzavřela Tereza a dál se s novináři odmítla bavit.

Minulý týden ve středu u soudu zazněla jména dalších lidí, kteří jsou do případu pašování drog zapletení. Jde o Aftaba Anwera Bhattiho, který Terezu vezl na letiště v den jejího zatčení, a Kiyala Waliho, který měl údajně zajišťovat drogy. Jako šéf gangu byl už dříve označen T. T. Tariq. Všichni tři jmenovaní před spravedlností utíkají.

Kromě Terezy policie zatkla jen Shoaiba Hafeez Khana, u kterého Češka v Pákistánu bydlela. Shoaib navíc podle úterní výpovědi zaměstnance finančnické společnosti Western Union v Láhauru vybral peníze, které poslal Tariq z Británie. Prý šlo o částku 600 tisíc pákistánských rupií (97 tisíc korun).

dajka123 ( 3. února 2019 11:02 )

Do blázince ji měli zavřít už když se rozhodla stát špinavou šlápotou a pašeračkou. Dobrá komedianatkaz. 😁

Eva4321 ( 31. ledna 2019 21:56 )

Ještě jsi dnes neměl svou dávku, chudinko? Tak šupšup, absťák je sfiňa a ještě ti zavíraj dealery

haluzakfest ( 31. ledna 2019 16:08 )

Ty musíš být doslova bystrozraká.. Jistě že ty ohavo se ničeho bát nemusíš, o tebe by si nikdo ani kolo neopřel natož něco po vás chtít. Jste morální odpad víte to ? Tak už to víte, gratuluji k titulu.

haluzakfest ( 31. ledna 2019 16:06 )

Chudák holka. Přitom jaký efekt to na drogový trh bude mít?! Nulový, naprosto! Každá kriminalizace drog, je kriminalizací svody a taky jejím popřením. Nic jako svoboda neexistuje vy dementi. Sami se hrnete do otroctví jak stádo tupých ovcí.. a když už v tom vašem přizpůsobeném světě chcípáte, nejste ani schopni zjistit proč.. Ale nebojte se na každou svini se voda vaří.

Dr-Kalda ( 31. ledna 2019 09:05 )

Špína stejná jako prazanda1

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud