Do Terezina případu se vložil Vrchní soud: Nového svědka se bojí i právník mladé Češky

Autor: dce - 
12. 1. 2019
12:54

Češka Tereza H. (22), kterou v Pákistánu obžalovali za pašování drog, se už už těšila na závěr soudu, ale vypadá to, že si ještě počká. Do případu se vložil Vrchní soud a přikázal výslech důležitého svědka. Jeho výpovědi se obává i Terezin právník!

Terezin nový soudce sliboval rozsudek do konce ledna, ale vypadá to, že i jeho sliby se nesplní. Pro jednou za to ale nemůže neustálé odročování z důvodů náboženských cest, golfových turnajů či dovolených. Do případu mladé Češky se vložil Vrchní soud v Láhauru a nařídil výslech svědka, kterého již před několika měsíci navrhoval předvolat státní zástupce.

Soudce ale tehdy jeho předvolání zamítl. A Tereza si mohla oddechnout, teď je ale opět jako na trní. Podle zdroje Blesku se totiž jedná o zaměstnance Western Union, který má popsat finanční propojení mezi Terezou a druhým obžalovaným Shoaibem Hafeez Khanem.

Ten ve své závěrečné výpovědi odmítl, že by se měl na pašování drog podílet a tvrdí, že Češku ani nezná. Nový svědek ale podle všeho bude tvrdit přesný opak - Terezin právník se totiž jeho výpovědi značně obává.

Terezu zadrželi pákistánští celníci na letišti v Láhauru 10. ledna. Při třetí kontrole u ní totiž objevili téměř devět kilogramů heroinu. Mladá Češka tvrdí, že o drogách nevěděla. Už téměř rok teď Tereza navštěvuje láhaurský soud a čeká na rozsudek. Vzhledem k tomu, že jde o cizinku a vezla méně než 10 kilo drog, nehrozí jí trest smrti a patrně ani doživotí. I tak čelí deseti letům v místním vězení. Česko totiž nemá s Pákistánem dohodu o vydávání zločinců.

Doporučujeme
prazanda1 ( 13. ledna 2019 14:12 )

A co tvoje dět, také mají od tebe plnou hubu spermatu?

wilda ( 13. ledna 2019 11:37 )

Najednou jste nějak úzkoprsí! Napsal jsem jenom do pr.ele?

wilda ( 13. ledna 2019 11:33 )

Jací rodiče, tak takové jsou děti, a jděte sní už do ***e!

padouch236 ( 13. ledna 2019 10:30 )

Hergot, proč se pořád dělá kolem pašeračky takové divadlo? Nachytali ji s tím svinstvem, které už zabilo spousty lidí po celém světě, nachytali! Tak zavřít až zčerná...

dajka123 ( 13. ledna 2019 09:03 )

Moje děcka když byly menší mohly být na PC hodinu, odstupem času 2h. Hrály 1 fotbal 2.házenou, později oba přešli na ping pong a ten mladší potom ještě chodil na capoeiru. Proto jak píšu je to i výchově. Potom se diví, že je z ní šlápota.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud