Neděle 27. září 2020
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Oblačno 12°C

Zvrat v případu Terezy obviněné z pašování heroinu. Soudit ji bude muslimka!

Autor: shp - 
2. ledna 2019
05:00

Tak tohle čekal málokdo. V případu Češky Terezy H. (22), která je v Pákistánu obviněná z pašování 9 kilogramů heroinu, nastal zásadní zvrat. Soudce Ali Raza, který měl na starosti její případ, byl odvolán. Terezu bude nyní soudit muslimská soudkyně Aysha Khalid.

Video Tereza přichází k soudu - Blesk.cz

U láhaurského soudu došlo ke změně ve vedení a Terezu bude od roku 2019 soudit žena! To je v muslimské zemi netradiční, ale jak je vidět, ne nemožné.

Pro Terezu pákistánskými médii označovanou jako modelku to však jsou velmi špatné zprávy. Jak Blesk.cz zjistil, znamená to totiž odložení případu. Soudní stání Češky se proto výrazně protáhne.

Tereza byla na pákistánském letišti zadržena s 9 kilogramy heroinu v lednu loňského roku. Ve vazební věznici tak strávila již téměř rok. Co přinese ženská soudkyně do dramatu Češky, se teprve uvidí. 

pepisek1 ( 5. ledna 2019 01:29 )

Po lávce tvého nártu přejdu nejsnáz pláče proud, na stéble tvého zápěstí mohu dál i v bouři plout.Jen v hořkomléčné dráze tvých vlasů chtěl bych spát a máš-li vést mě k zkáze, tak já ji příjmu rád. A stokrát chválím čas, kdy vcházím do tvých řas,každý záhyb tvůj i vlas já znám a kdyby náhle blesk tu sjel,srdce spálil na uhel,tak byl bych šťasten, že jsem lásku měl a mám.Jak terče střelnic na poutích jsou ta souhvězdí tvých pih a máš tak svůdná zákoutí jež neznat byl by hřích.V tvých nástrahách jak v Seině se topím dál a dál a znám Tě stále méně a já bych rád Tě znal. Ač k ránu sám jsem v dálce, ta horkost má je táž, Na mráčky píšu palcem, co dávno, dávno znáš.

sacred10 ( 2. ledna 2019 19:01 )

Ano,přesně o tohle jim jde.Myslím si to samé

tomik007 ( 2. ledna 2019 17:41 )

Tak to ma Terezka smolika...

rexrothak ( 2. ledna 2019 17:34 )

Nemá šanci se dostat ven,protože v pořadi 108 soudce,který dostane její připad,právě nastoupil jako prvňáček do tamější zakladní školy.

bullshit ( 2. ledna 2019 16:10 )

Kurňa to je zvrat za zvratem, jinak ale v tom Pákistánu je asi taky pěkný mr.dník, když to nedovedou dohnat do jakéhokoliv konce.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud