Silvestr Terezy v Pákistánu: Do basy jí přinesli zapáchající jídlo

1. ledna 2019
05:00

Češka Tereza H. (22) strávila v base nejenom Vánoce, ale i Silvestra a Nový rok. Ve vazební věznici na ni však byli hodní. Přinesli jí dokonce speciální jídlo. Jenže po výrazném pokrmu jí začala zapáchat cela.

Video Terezka na Štědrý den - Blesk.cz/ Dunya News

31. prosince 2018 se Tereza setkala se svým právníkem. Užila si svůj den, tak jak jen mohla, s tím, že doufá, že se brzy dostane ven z vězení. „Doufám, že se příští rok dostanu ven,“ vzkázala Blesk.cz Tereza prostřednictvím svého právníka.

Domů poslala dopis, kde vzkázala rodině, jak se má. Příbuzným přeje jen to nejlepší, co se může o svátcích stát. A vzhledem k tomu, že byly Vánoce, dostala Tereza speciální jídlo. Alkoholu se jí nedostalo, ale jako jídlo dostala rybu.

Nevábně páchnoucí jídlo mělo být servírováno asi jako pochoutka. Tereza nyní čeká na soud, který rozhodne, zda je vinná z pašování 9 kilogramů heroinu. S tímto množství drogy ji chytili na letišti v lednu před rokem. A od té doby se soud táhne a Češka stále čeká ve vězení.

Agent_007 ( 1. ledna 2019 23:37 )

To smrdělo rybinou,takže přemýšlej,co to smrdělo.

radelin ( 1. ledna 2019 21:32 )

A to fakt jde? Psát o ní slušně?

flesch2z ( 1. ledna 2019 21:22 )

Možná, kdyby ta fetka tvrdila, že to veze pro Meghan, tak by už byla doma. Naštěstí jí nenapadlo a dostane tak zasloužený trest.

flesch2z ( 1. ledna 2019 21:19 )

Měli ji tam odpálit na náměstí místo ohňostroje. Udělali by tím pro nás velkou službu. Aspoň by Blesk o té kriminálnici přestal psát.

prazanda1 ( 1. ledna 2019 20:11 )

A kde jsem to prosím Tě psala? Dítě mám jedno a pochybuji, že bych někde psala, že svého syna budu posílat někam dělat prostituci. Proti prostituci fakt nic nemám. Je demokracie, každý si může dělat co chce. Tereza držím palce.To je fakt.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud