Terezu Kerndlovou provázela hudba už od malička. Již jako malá holčička brázdila vody na palubě zaoceánských lodí, kde její otec Laďa Kerndl působil jako jazzový zpěvák. Už ve třinácti letech se rozhodla pro sólovou dráhu. Prorazila jako členka dívčí kapely Black Milk. V roce 2003 přichází zlaté i platinové album tohoto tria. Mezitím dobývá hitparády s Leošem Marešem se singlem Nejlepší nápad.

Od roku 2005 se začala věnovat velmi úspěšné sólové kariéře. Na svém kontě má velké hity jako Schody z nebe, kterým dobyla české hitparády, a na jejím YouTube kanále ho vidělo přes 31 milionů lidí, boduje i s hitem Tepe srdce mý, Anděl a mnoho dalších. Pro slovenské publikum by bylo asi nepatřičné nevzpomenout si na slovenskou legendu Richarda Müllera, který Terezu oslovil s duetem Klid, mír a pokora. Role moderátorky je pro ni absolutně novou zkušeností.

„Byla jsem velice mile překvapena, když mě oslovila televize Nova a Markíza, abych se ujala role moderátorky The Voice Česko Slovensko, ale zároveň mě začaly okupovat pocity velké zodpovědnosti a pokory spojené s touto úlohou. Nakonec u mě vyhrálo mé vlastní přesvědčení, že jsem ta, která umí naslouchat a opravdu se vžít do pocitů druhých a zároveň s nimi upřímně sdílet jak radost, tak smutek či s nimi prožít jejich vlastní příběhy. A i o to v této velké show opravdu jde. Mám za sebou několik natáčecích dní a svého rozhodnutí přijmout tuto nabídku už nyní nelituji, naopak jsem jí poctěna, protože se mi potvrdilo, že je tam skvělý team a nikdo se nesnaží nikoho potopit. Jde opravdu jen a jen o hlas. A můžu vám říct, že jsou tam hlasy, ale i příběhy a obrovská vůle a odvaha soutěžících, před kterými smekám. Role moderátorky je pro mě absolutně nová zkušenost, a tak ode mě nikdo nečekejte, že se budu snažit převtělit do někoho jiného. Bude tam pouze má osoba, mé pocity, má upřímnost a rozhodně budu sama sebou. To se po mně chce a to mi i absolutně vyhovuje. Už teď se moc těším na další natáčení a jsem přesvědčena o tom, že byste si neměli nechat The Voice Česko Slovensko ujít a být u toho s námi,“ říká Tereza Kerndlová.

Kariéru Márie Čírové pomohla v roce 2008 odstartovat dnes už neexistující talentová show, které se zúčastnila a i v ní zvítězila. Dalšími vítězkami byly například Zuzana Smatanová nebo Misha. Už ve stejném roce se i díky obrovskému hitu Búrka zařadila mezi nejúspěšnější slovenské zpěvačky. Doposud vydala čtyři sólová alba a na kontě má několik rádiových hitů.

„Je mi potěšením, že náš skvělý tým posílí dvě vynikající zpěvačky, které se netradičně představí v roli moderátorek velkolepé show The Voice Česko Slovensko,“ dodal kreativní producent a režisér show Pepe Majeský.

Do křesel pro kouče zasedne čtveřice osobností vybraných z nejlepších českých a slovenských zpěváků a hudebníků – Vojtěch Dyk, Jana Kirschner, Kali a Josef Vojtek. Atraktivní pěvecký souboj o prestižní titul nejlepšího hlasu Česka a Slovenska a pohádkovou výhru v hodnotě 2 000 000 Kč už zanedlouho odstartuje na obrazovkách televize Nova a Markíza.

Fotogalerie
55 fotografií