Proslavila se sexem! Vnadná bývalka (26) českého milionáře (62) souložila v reality show

Autor: SKS - 
14. 8. 2019
06:00

Vztah českého podnikatele Miloše Kanta (62) s portugalskou tanečnicí Margaridou Aranhaovou (26) dopadl neslavně. Postarší pracháč chtěl rodinu, zatímco vnadná kráska hlavně Kantovy peníze. Podnikatel se navíc dozvěděl nepříjemné tajemství Margaridiny minulosti. Mladá Portugalka se v televizi proslavila především sexem před kamerou!

Poměr Miloše Kanta s krásnou Margaridou začal znenadání a stejně náhle skončil. Milenci spolu strávili kolem tří měsíců a v té době se i zasnoubili před fotografy z celého světa. Kant totiž svou jižanskou tanečnici požádal o ruku na červeném koberci filmového festivalu v Cannes.

I když se dvojice na sociálních sítích prezentovala jako dokonalý pár, který vede idylický život, realita byla podle všeho jiná a mezi snoubenci to pěkně skřípalo. Miloš Kant například nemohl rozdýchat, když se dozvěděl, jak se vlastně Margarida proslavila v Portugalsku. Podnikatel podle svých slov věděl, že to bylo díky televizní reality show Love on Top, v čem přesně ale pořad spočívá, nevěděl.

Sex před kamerou

Po Kanta to byl tedy zákonitě obrovský šok, když po návratu ze společné dovolené v Thajsku Margarida zapnula televizi, kde reprízovali díl pořadu, ve kterém zrovna prožívala intimní chvilku s jedním z účastníků. „Nevěděl jsem, že tam třeba souloží,“ řekl šokovaný Kant serveru Expres.cz. 

Margarida se show Love on Top zúčastnila dvakrát, a v obou případech dokonce vyhrála. Už i Milošovi je nyní jasné proč. Margarida pro úspěch udělala skutečně vše. S ostatními soutěžícími laškovala v plavkách ve vířivce, spoře oděná jim předváděla lascivní tanec na klíně, a vůbec se k mužským účastníkům soutěže pořádně měla. S několika z nich skončila ke Kantově překvapení dokonce v posteli. „To mi vadilo. Při představě, že máme třeba dceru, a až jí bude pět let, přijde s telefonem a zeptá se mě, jestli ta paní ve videu je maminka,“ povzdechl si pro Expres.cz.

Pro česko-švýcarského majitele nočního klubu to byl obrovský šok, přes který se jen tak nepřenesl. Finální kapkou bylo, když Margarida po návratu do Portugalska Kantovi údajně napsala, aby jí poslal peníze na účet, tedy pokud ji skutečně miluje. Teprve tehdy si Kant nejspíš uvědomil, že snubní prsten v hodnotě kolem sta tisíc korun věnoval ukázkové zlatokopce.

Video Margarida se vylepšeným zadkem ráda chlubí - Instagram

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

ladik2015 ( 15. srpna 2019 23:42 )

Starej vošoust si myslel že bude mít levně mladý maso . Jo tu zajímala jeho prkenice. Když zjistila že je lakomej jak veverka poslala ho do pr...e

prycsnima ( 15. srpna 2019 17:20 )

Ďete s tím vohyzdným KRE ténem do pííí či.
Von s tím ksychtem za lásku platit musí. To je holt daný. Co ny chtěl.

Wells ( 15. srpna 2019 17:00 )

Ty dědkové by si měli uvědomit že si ty holky neberou je ale jejich prachy, zrovna tak jako Ivana Gottová, nebo Martina Formanová po tom co ji Gott odkopl letěla do New Yorku vlezla Milošovi Formanovi do postele a dokonce mu rozbila manželství.

tomik007 ( 15. srpna 2019 15:16 )

Je zralej delat Premiera

Pismenka ( 14. srpna 2019 17:20 )

Každý kdo s začne s póvlem jako je tato kur_va musí čekat jen podraz. Přitom je doslova hnusná. Pr_del jak kůň, tlustá jak prase jen tu hubu má na 3 čur_áky

Zobrazit celou diskusi
Další videa