Český milionář se mstí za kopačky od mladé tanečnice! Tohle nikdo neměl vidět

Autor: SKS - 
6. 8. 2019
11:48

Mezi českým milionářem Milošem Kantem (63) a jeho bývalou snoubenkou, vnadnou portugalskou tanečnicí Margaridou Aranhaovou (25) to pěkně zhoustlo. Po šokujícím rozchodu exmilenci s médii příliš nekomunikovali a snažili se jeden na druhého neházet špínu, nyní to však vypadá, že se mezi nimi rozhořela regulérní bitva!

Miloš Kant po nečekaném rozchodu s Margaridou obratem zrušil svůj profil na instagramu, který byl plný fotografií vnadné krásky. Postarší švýcarsko-český podnikatel se navíc obklopil neprostupnou hradbou mlčení a k rozpadu vztahu se až na jednu výjimku nijak nevyjadřoval. Médiím se ozval prý pouze proto, aby vyvrátil spekulace portugalského bulváru, který tvrdil, že jedním z důvodů rozchodu mohlo být domácí násilí.

Na konci července se však Kant na instagram vrátil, a to ve velkém stylu. Svůj nový účet v několika dnech zahltil několika desítkami fotografií. Některé jsou selfie, některé zachycují Kanta s tanečnicemi v jeho klubu a na některých, těch obzvláště lechtivých, je vidět tělo ženy, která nápadně připomíná Kantovu bývalou snoubenku Margaridu.

Video Margarida podstoupila estetický zákrok v oblasti hýždí. - Instagram

Jde přitom o poměrně bizarní fotky. Na jedné například Kant na pláži kouše dotyčnou do levé půlky. Na dalším snímku je pak zmíněná žena nahá a plave v bazénu. To vše Kant sdílel nedlouho poté, co si Margarida veřejně postěžovala, že Kantův noční klub neoprávněně použil její fotku pro propagační účely.

Tou dobou však už mladá kráska prý nebyla v klubu zaměstnaná. Podle svých slov podniku neposkytla oprávnění své snímky použít. Jsou tedy peprné fotografie z instagramu českého podnikatele svéráznou odpovědí na Margaridinu stížnost? Kdoví.

Margarida byla krátce po rozchodu s Kantem viděna s portugalským hercem Angelem Rodriguesem, tamní média tak spekulují o novém vztahu. 

Video Margarida si zkouší plavky. - Instagram

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

rannirosa ( 17. srpna 2019 01:46 )

Mate pravdu. To jsou ti chudaci, co pricuchli k penezum pozdeji,nenarodili se bohati.

ladik2015 ( 15. srpna 2019 23:46 )

Ona by asi vydržela ale dědek je držgrešle tak co s ním. To si raděj najde mladýho nabíječe bez prachů. S tím si aspoň užije.
Četl jsem s ním rozhovor a ten má všechno spočítaný kolik do ní kdy vrazil do desetníku. A teď si stěžuje kolik ho stála. Kdyby to byl opravdový pracháč tak nad tím mávne rukou. Takhle se jen ztrapňuje.

jen123 ( 9. srpna 2019 12:21 )

Má recht holka, co se starým ješitným dědkem.

tomik007 ( 8. srpna 2019 16:32 )

Anebo i obracene

zemekf ( 8. srpna 2019 08:23 )

já nevím kdo je tady věší oplzlík ......

Zobrazit celou diskusi
Další videa