Český milionář, který v Cannes teatrálně žádal o ruku: Bručel ve vazbě, vinili ho i z vydírání

Autor: Petr Šour - 
27. května 2019
05:30

Kdo je holohlavý Čech Miloš Kant (63), který způsobil poprask na festivalu v Cannes teatrální žádostí o ruku na rudém koberci? Peníze mu asi jeho noční byznys ve Švýcarsku nese, oblíbenou personou tam ale není...

Jeho noční kluby v Luzernu stíhá jeden průšvih za druhým a milionář kvůli nim skončil i na pár dní ve vazbě! Podle deníku Neue Luzerner Zeitung byl třeba jeho podnik Opera uzavřen.

Důvodem a zřejmě posledním hřebíčkem do jeho rakve byl hluk a ignorování neustálých stížností sousedů. Už předtím policie našla na záchodech stopy po kokainu, což je ostatně velký problém snad všech podobných zařízení.

Server 20min.ch tehdy uvedl, že Kant se poměrně logicky bránil větou, že přece na záchodech nemohou nainstalovat kamery. Nově otevřený klub The Princesse se také dostal na stránky novin poté, co se na facebooku rychle šířilo video, na kterém v nočním podniku vesele souložili dva lidé a někdo je u toho natočil. Autorovi videa pak prý někdo nepokrytě vyhrožoval...

Kdo koho okradl?

Nejvíce se ale Kant »proslavil« na konci února 2013. Policie provedla prohlídky v kanceláři i v bytě a podnikatel strávil několik dní ve vazbě. Šlo zejména o to, že Kant měl násilím přinutit čtyři zaměstnance k vrácení výplat za posledních několik měsíců! Když se dostal na svobodu, podnikatel novináři z deníku Neue Luzerner Zeitung tvrdil, že mu tito zaměstnanci z pokladny ukradli v přepočtu 5,8 milionu korun. Nakonec Kant vyvázl po vleklém sporu s pokutou cca půl milionu korun, která připadla oněm čtyřem zaměstnancům.

Donnes Donne ( 17. července 2019 14:58 )

mislivec ( 27. května 2019 23:28 )

Až zpuchří vona tak si zase sama najde nějakýho mladýho úchyla.

mislivec ( 27. května 2019 23:26 )

Musí to bejt asi těžkej hnus koexistovat s takovym dědkem, ale na druhou stranu je to mnohem bezpečnější biznys než pašovat hérák v pakistanu.

mislivec ( 27. května 2019 23:20 )

Bureš je ču.r.ák a čobol k tomu čiže kkt. A kdo ho volý je to samý, che che.

tomik007 ( 27. května 2019 21:09 )

Chybi mu len czapka "Silne Slovensko" !

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud