Zlatokopka, nebo životní láska? Názory na snoubenku (25) českého milionáře (63) se různí

Autor: chal - 
26. 5. 2019
05:00

O českém podnikateli Miloši Kantovi (63) a portugalské tanečnici Margaritě Aranhaové (25) až do čtvrtka skoro nikdo nevěděl. Zamilovaný pár na sebe ale strhl pozornost na červeném koberci filmového festivalu v Cannes, kde postarší milionář svou přítelkyni požádal o ruku a ona souhlasila. Štěstí páru ale všichni nepřejí. Zlí jazykové tvrdí, že Aranhaová je s českým boháčem jen kvůli jeho penězům.

Majitel nočního klubu ve švýcarském Luzernu tvoří s jednou ze svých tanečnic pár teprve šest týdnů, už se ale stihli zasnoubit. Miloš Kant si pro tuto příležitost vybral jednu z nejsledovanějších společenských událostí, filmový festival v Cannes. Postarší podnikatel před svou kráskou poklekl přímo na červeném koberci před objektivy fotoaparátů a slyšel „ano“.

Jedny z nejradostnějších chvil života si zamilovaný byznysmen ničím nehodlá nechat zkazit, ani kritiky. Některým lidem je totiž velký věkový rozdíl dvojice trnem v oku a myslí si, že vnadná kráska je s plešatým šedesátníkem jen kvůli jeho penězům. Kant taková nařčení odmítá.

„Láskou jejího života jsou tvoje peníze,“ napsal antifanoušek na instagramu pod jednu z mnoha Margaritiných fotek, které Kant v posledních týdnech na sociální síti zveřejnil.

Český byznysmen svou lásku jako pravý gentleman začal okamžitě hájit. „Neútoč na ni. Nic nevíš. Jenom závidíš a nemáš na práci nic lepšího než psát blbosti. Mluv se mnou a říkej si, cokoliv chceš. Ale nemluv negativně o Margaritě,“ postavil se Miloš Kant za ženu, kterou považuje za svou životní lásku.

Stejně to cítí i Margarita. „Nikdy jsem nebyla tak šťastná a necítila se tak naplněná jako teď s ním,“ uvedla tanečnice pár týdnů před zasnoubením pro portugalskou TV 7 Dias. „Je to učiněný gentleman a já jsem nejšťastnější ženou na světě,“ dodala.

Video Snoubenka českého milionáře si zkouší plavky - Instagram

Podnikatel se s vnadnou kráskou seznámil v nočním klubu The Princesse Club ve švýcarském Luzernu. Margarita v klubu tančila u tyče a Miloš Kant si jí jako jeden z jeho majitelů všiml. A pak přeskočila jiskra. U tyče se už Margarita svíjet nemusí, její snoubenec z ní udělal výkonnou ředitelku podniku.

Budoucí manželé spolu tráví téměř každou chvíli a kromě Francie spolu už navštívili i Portugalsko, Thajsko a Monaco.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Michal Michal ( 12. června 2019 11:27 )

Bureš má taky pěknou ...

moudivlacek ( 27. května 2019 11:25 )

Fuj to je sliz, to musí být ta láska (k penězům) u slečny fakt opravdická....

petr12 ( 27. května 2019 11:19 )

zloděj­,mko­tr,pod­vodník volič opozice každý ví že zloděj a soudci,policie,je slepá ale na Babiše objednávka splněna opravdu politický hums opozice

oldedek ( 27. května 2019 10:30 )

Asi je pravda, že když je "štěstí" unavený, tak sedne i na vola ...

Ale takhle šťastný bych nechtěl být a v mém případě ani za prase ...

ViktorOchlupin ( 26. května 2019 23:15 )

No a tebe má akorát na vyprazdňování varlat,nic víc. A až ho přestaneš bavit najde si jinou vysavačku semene. Dýl než 5 let spolu nejste,ale chytrá seš jak rádio

Zobrazit celou diskusi
Další videa