Zlatokopka, nebo životní láska? Názory na snoubenku (25) českého milionáře (63) se různí

Autor: chal - 
26. 5. 2019
05:00

O českém podnikateli Miloši Kantovi (63) a portugalské tanečnici Margaritě Aranhaové (25) až do čtvrtka skoro nikdo nevěděl. Zamilovaný pár na sebe ale strhl pozornost na červeném koberci filmového festivalu v Cannes, kde postarší milionář svou přítelkyni požádal o ruku a ona souhlasila. Štěstí páru ale všichni nepřejí. Zlí jazykové tvrdí, že Aranhaová je s českým boháčem jen kvůli jeho penězům.

Majitel nočního klubu ve švýcarském Luzernu tvoří s jednou ze svých tanečnic pár teprve šest týdnů, už se ale stihli zasnoubit. Miloš Kant si pro tuto příležitost vybral jednu z nejsledovanějších společenských událostí, filmový festival v Cannes. Postarší podnikatel před svou kráskou poklekl přímo na červeném koberci před objektivy fotoaparátů a slyšel „ano“.

Jedny z nejradostnějších chvil života si zamilovaný byznysmen ničím nehodlá nechat zkazit, ani kritiky. Některým lidem je totiž velký věkový rozdíl dvojice trnem v oku a myslí si, že vnadná kráska je s plešatým šedesátníkem jen kvůli jeho penězům. Kant taková nařčení odmítá.

„Láskou jejího života jsou tvoje peníze,“ napsal antifanoušek na instagramu pod jednu z mnoha Margaritiných fotek, které Kant v posledních týdnech na sociální síti zveřejnil.

Český byznysmen svou lásku jako pravý gentleman začal okamžitě hájit. „Neútoč na ni. Nic nevíš. Jenom závidíš a nemáš na práci nic lepšího než psát blbosti. Mluv se mnou a říkej si, cokoliv chceš. Ale nemluv negativně o Margaritě,“ postavil se Miloš Kant za ženu, kterou považuje za svou životní lásku.

Stejně to cítí i Margarita. „Nikdy jsem nebyla tak šťastná a necítila se tak naplněná jako teď s ním,“ uvedla tanečnice pár týdnů před zasnoubením pro portugalskou TV 7 Dias. „Je to učiněný gentleman a já jsem nejšťastnější ženou na světě,“ dodala.

Video Snoubenka českého milionáře si zkouší plavky - Instagram

Podnikatel se s vnadnou kráskou seznámil v nočním klubu The Princesse Club ve švýcarském Luzernu. Margarita v klubu tančila u tyče a Miloš Kant si jí jako jeden z jeho majitelů všiml. A pak přeskočila jiskra. U tyče se už Margarita svíjet nemusí, její snoubenec z ní udělal výkonnou ředitelku podniku.

Budoucí manželé spolu tráví téměř každou chvíli a kromě Francie spolu už navštívili i Portugalsko, Thajsko a Monaco.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Michal Michal ( 12. června 2019 11:27 )

Bureš má taky pěknou ...

moudivlacek ( 27. května 2019 11:25 )

Fuj to je sliz, to musí být ta láska (k penězům) u slečny fakt opravdická....

petr12 ( 27. května 2019 11:19 )

zloděj­,mko­tr,pod­vodník volič opozice každý ví že zloděj a soudci,policie,je slepá ale na Babiše objednávka splněna opravdu politický hums opozice

oldedek ( 27. května 2019 10:30 )

Asi je pravda, že když je "štěstí" unavený, tak sedne i na vola ...

Ale takhle šťastný bych nechtěl být a v mém případě ani za prase ...

prazanda1 ( 26. května 2019 21:32 )

Nezačnou

Zobrazit celou diskusi
Další videa