Pondělí 10. května 2021
Svátek slaví Blažena, zítra Svatava
Jasno 22°C

Prsatá bývalka českého milionáře točila sex před kamerou! Miloš (62) se po kopačkách rozpovídal

Autor: SKS - 
13. srpna 2019
11:34

Vypadalo to jako osudový vztah, nakonec ale česko-švýcarskému podnikateli Miloši Kantovi (62) zbyly akorát oči pro pláč. Vnadná portugalská televizní hvězdička Margarida Aranhaová (26) se podle něj zachovala jako prachobyčejná zlatokopka. Ba hůř! Kant kvůli ní údajně čelí výhrůžkám!

Vztah majitele nočního klubu ve švýcarském Luzernu Miloše Kanta a portugalské tanečnice Margaridy Aranhaové vešel do povědomí široké veřejnosti díky extravagantní žádosti o ruku. Kant před mladší milenkou padl na koleno na červeném koberci filmového festivalu v Cannes po pouhých šesti týdnech známosti.

Pár si chvíli užíval idylku, zhruba po třech měsících od seznámení ale přišla šokující zpráva o rozchodu. Portugalská média, na jejichž stránkách se Margarida objevuje téměř každý den, spekulovala například o tom, že Kant snoubenku bil, nebo že si svůdná hvězdička našla někoho mladšího.

Miloš Kant se nyní po týdnech mlčení rozhodl popsat svůj pohled na věc. Kromě Margaridy promluvil i o svém životě ve Švýcarsku a nejednou informací překvapil.

První problémy ve vztahu přišly podle Kanta ve chvíli, kdy se dozvěděl, co všechno Margarida dělala v reality show, kterou se proslavila v Portugalsku. „Když jsme se vrátili z dovolené, pustila si televizi a tam běžela ta reality show, ve které účinkovala. Opakovali to. Já jsem to nikdy předtím neviděl. Válela se tam v posteli s nějakým chlapem. Nevěděl jsem, že tam třeba souloží,“ popsal Kant serveru Expres.cz. Podnikatel si prý neumí představit, jak by taková videa vysvětlil případným dětem.

Video Margarida si nechala vylepšit hýždě. S výsledkem je evidentně spokojená. - Instagram

Na konci června Margarida odletěla za rodinou do Portugalska a teprve tam se definitivně „odkopala“. Kantovi dala po telefonu ultimátum – jestli mě miluješ, pošli peníze. V tu chvíli podnikateli došla trpělivost a s Margaridou přestal komunikovat. Ona se však nedala. A pořádně přitvrdila.

Margarida žádá po bývalém snoubenci peníze za použití jejích fotografií na propagačních materiálech Kantova nočního klubu Princesse. „V květnu jsme dělali velké focení jako reklamu na všechny ty naše party na celý rok dopředu. Za to jsem jí zaplatil tisíc eur. Teď mě ale vydírá a chce po mně, abych jí ještě jednou zaplatil každý leták, na kterém je. Jinak si nepřeje, abych letáky používal. Jenže jsou tam i jiné holky... Jen Margarida dělá problémy,“ popsal Miloš Kant Expresu.

Za exsnoubenkou podle podnikatele stojí portugalský bulvár, přičemž on takovou mediální podporu nemá. Margarida si je podle všeho své silné pozice vědoma a nebojí se toho využít. „Vyhrožuje, že mě zničí, jestli zveřejním něco z naší osobní komunikace,“ řekl podnikatel serveru.

Miloš Kant s rodinou emigroval do Švýcarska z totalitního Československa obsazeného vojsky Varšavské smlouvy v roce 1969 jako dvanáctiletý. V demokratické zemi si podle svých slov udělal jméno jako dýdžej, malíř a architekt. Malování se věnuje dodnes a tvoří především popartové akty svých přítelkyň.

Video Exsnoubenka českého milionáře si zkouší plavky. - Instagram

soucasny pametnik ( 13. srpna 2019 13:49 )

Tak začínám mít dojem, že to celé je pole plné okurek. Ve 12 s rodiči emigrace. Dost pochybuji že dá tenhle " Cech " vůbec dohromady českou větu. Jednou ho tady nazyvaji Miloš , podruhé Josef. Existuje vůbec ten člověk ? Patrne celé smyslene a la tenhle mlask de luxe. A fotky nějakého nic netušícího protinožců k tomu. Cíli jako obvykle tady. Kecy žvásty a cancy.

Elssa ( 13. srpna 2019 13:28 )

Dyt to bylo jasný že to je špinavá *** všem. A jaký ty lidi jsou čím se živí takový mají i charaktery běžná *** co je soucitna a hodna, vždy jim jde o sebe. Jiný holky by to nedělali.

spania ( 13. srpna 2019 12:37 )

Když si takový bohatý a zazobaný chlap pořídí mladou milenku,nemůže počítat s tím,že s ním bude z prosté a krásné lásky,že ho miluje a bude s ním chtít být už celý život.Většina holek jsou zlatokopky,zvláště některé v tom umí moc dobře chodit...Každý takový chlap by si měl uvědomit jestli mu to za to stojí a co je schopen obětovat.

Zobrazit celou diskusi
Další videa