Od doby, co se Dara Rolins rozešla s rapperem Rytmusem (42), se neustále dokola omílá, kdo nový se po jejím boku objeví. V posledních několika dnech se navíc fanoušci obávají, že jejich hudební idol není šťastný, podle nich dokonce Dara ztratila svou pověstnou jiskru v oku. 

Zpěvačka sdílela na sociální síti jeden z dalších příspěvků svých myšlenek a postřehů, které sepisuje do krátkých „blogů“ a doprovodila ho selfíčkem, které nemá s tokem jejích myšlenek podle fanoušků nic moc společného. 

„Vstávám brzy. Mám ráda tu ranní pohodu, kdy dům ještě spí. Zacvičím si takovou sestavičku jógy. Sprcha, vlasy, pobalím věci, snídaně. Ovesná kaše s ovocem, oříšky, kokosem. Potom si dám kávu a zkontroluji telefon, napsala na instagramu celkem nezištně Rolins. To ovšem netušila, že její přiložená fotka v tílku a bokových džínách vzbudí v komentářích vášnivou diskusi. 

„Přemýšlím, jak s tím textem souvisí ta polonahá provokativní fotka, divil se jeden z fanoušků. „Daro, pravda je, že to už chce nutně chlapa. Ty fotky už jsou trošku divný. Nic ve zlým, pustil se do zpěvačky další. „Jsou smutné. Smutné tím, že Daře chybí jiskra v oku, hodnotí fanynka Eliška. 

Negativní komentáře zaskočily i samotnou zpěvačku, která o nich sepsala další status. „Často přemýšlím, co se odehrává v hlavách lidí, kteří mi pod fotku napíšou něco hanlivého, anebo učiní objev, že jsem ‚stará‘. Chtějí mě naštvat? Rozplakat? Vím přesně, kolik roků mám a upřímně, řeším dost věcí, ale můj věk a to, jak vypadám, to fakt není, zamyslela se nahlas singl slovenská popová diva. 

„To je jako myslet si, že JLo nebo Kim (Jennifer Lopez a Kim Kardashian, pozn. red.) je smutno z komentů o jejich velkém zadku. Věřte mi, mají to v péčku a dobře dělají. Nic z toho totiž nemění fakt, že jsme šťastné, úspěšné, spokojené. A to i možná právě díky svému věku a tomu, jak vypadám, uzavřela Dara s tím, že si z kritiky nic nedělá, za což jí pak v komentářích aplaudovala většina obdivovatelů. 

VIDEO: Dara Rolins po rozchodu s Rytmusem. 7 let předstíral, že je někdo jiný?  

Video
délka: 03:30

Dara Rolins po rozchodu s Rytmusem. 7 let předstíral, že je někdo jiný? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
154 fotografií