Slovenská hvězda se nedávno v rozhovoru dost otevřela a přiznala, že období následující po autonehodě, kdy v červenci 2010 v Šáreckém udolí srazila motocyklistu Jindřicha Rotrekla (†63), bylo pro ni dost peklo. „Byť jsem byla odsouzena, v jádru vím, že jsem neudělala nic špatně: nepožila jsem alkohol, nejela jsem rychle. Ale stalo se. A kdykoliv jedu stejným místem, vždycky si uvědomím, že je tam mnoho otazníků,“ řekla mimo jiné pro pro český portál Neovlivní.cz. 

Jenže teď možná své otevřenosti lituje, jelikož se do ní okamžitě pustila vdova po zesnulém Jindřichovi Olga. „Jak se může vyjádřit, že nic neudělala?! Kdyby nic neudělala, neměla by zákaz řízení a nebyla by odsouzena,“ rozohnila se ve vyjádření pro Rytmus života paní Rotreklová a jen u toho nezůstala. „Pro ni zůstávají otazníky k nehodě... Nevím, jaké může mít právě ona otázky, když třecí stopy byly jednoznačně v protisměru. Pro nás zůstávají otázky, které zůstanou už nezodpovězené,“ zareagovala. 

„Z jakého důvodu vjela svým vozem do protisměru, čemu se věnovala před nárazem, když nebylo náledí, nebyla mokrá vozovka, byla stometrová viditelnost, nebylo to v zatáčce,“ vypočítávala jednotlivé nejasnosti vdova a blondýnce vyčetla i to, že se zmínila, že záhy po dramatické nehodě a v době soudních tahanic kvůli odškodnému pro pozůstalé se jí rozpadl i vztah s otcem dcerky Laury (11) Matějem Homolou (45). 

„Paní Rolinsová trpěla, že měla za zády neustále fotografy, novináře... Ona trpěla, že ji opustil otec dítěte, ale dovede si vůbec představit, jak nám asi bylo, když nás musel opustit manžel a týden po pohřbu se objevilo na titulních stránkách časopisů, že vdova přitvrdila, žádá deset milionů,“ vytkla paní Olga a dodnes neví, zda s nepřesnou informací do médií přišla sama zpěvačka či snad její právník. Každopádně ji mrzí, že dodnes nedostala žádnou omluvu a teď navíc musí opět poslouchat, jak si Dara stěžuje. 

Rozhodla se jí proto prostřednictvím časopisu Rytmus života zaslat poměrně jasný vzkaz. „Bylo by vhodné, aby se už k nehodě nevyjadřovala, když si ani po devíti letech nemůže v hlavě srovnat, že je to právě ona, kdo mi svou jízdou zabil manžela a dcerám otce,“ opřela se do Rolins a v podstatě jí tak řekla, aby raději držela jazyk za zuby, než aby vykládala hlouposti. 

VIDEO: I Dara Rolins umí mluvit sprostě! Takhle se rozvášnila na křtu svého parfému

Video
délka: 02:32

I Dara Rolins umí mluvit sprostě! Takhle se rozvášnila na křtu svého parfému. Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

 

Fotogalerie
55 fotografií